SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2288 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2288 na player.pl za darmo dostępny w internecie

08.06.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odcinek 2206. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski)
Na Wspólnej odcinek 2206. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski) foto:

"Na Wspólnej" odcinek 2288 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2288 "Na Wspólnej" w telewizji w czwartek 9.06.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2288 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2288 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2288 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2288 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2288 - streszczenie, co się wydarzy?

Ilona (Anna Samusionek) spotyka się z prawnikiem. Zamierza walczyć o prawo do opieki nad synkiem. Adwokat uświadamia jej, że pokonanie Maksa (Adam Fidusiewicz) w sądzie będzie łatwe. Tymczasem Brzozowski odwiedza Miśkę (Sylwia Boroń) w pracowni.

Monika (Sylwia Gliwa) dowiaduje się, że Damian (Waldemar Błaszczyk) został nielegalnie nagrany w restauracji, podczas rozmowy z pozostałymi senatorami. Cieślik uspokaja żonę. Jednak opublikowane przez media taśmy wstrząsają Moniką. Matka Krzysztofa (Łukasz Konopka) próbuje przekonać Basię (Grażyna Wolszczak), że jej syn jest niewinny. Smolny wciąż szuka na to dowodów.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: