SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2278 na player.pl za darmo dostępny w interneciec

Na Wspólnej online odcinek 2278 na player.pl za darmo dostępny w interneciec

23.05.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odcinek 2206. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski)
Na Wspólnej odcinek 2206. Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), Maks Brzozowski (Adam Fidusiewicz), Wiktorek (Michał Szyszkowski) foto:

"Na Wspólnej" odcinek 2278 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2278 "Na Wspólnej" w telewizji we wtorek 24.05.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2278 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2278 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2277 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2278 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2278 - streszczenie, co się wydarzy?

Ola (Marta Wierzbicka) przygotowuje dla Klaudii urodzinowe przyjęcie niespodziankę. Zaprasza najbliższych przyjaciół. Kiedy wszystko jest gotowe, Zimińska zwabia ukochaną do swojego mieszkania, obiecując jej intymny wieczór. Nie przewidziała jednak, że Klaudia (Julia Trembecka) zacznie ją namiętnie całować już od progu.

Tymczasem Rafał podgląda swoją mamę i Norberta (Michał Malinowski) w łóżku. Po południu przeprowadza z nim poważną, męską rozmowę. Maks (Adam Fidusiewicz) mówi Ilonie (Anna Samusionek) , że odchodzi z ich firmy. Kończy tez ich związek. Zdybicka błaga go o wybaczenie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: