SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2270 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2270 na player.pl za darmo dostępny w internecie

09.05.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odc. 2258. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 2258. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2270 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2270 "Na Wspólnej" w telewizji we wtorek 10.05.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2270 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2270 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2270 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2270 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2270 - streszczenie, co się wydarzy?

Kornacki (Łukasz Matecki) przeprowadza z Tosią (Julia Lewenfisz Górka) poważną rozmowę. Proponuje jej, by razem zamieszkali. Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) uprzedzają o tym Ulę (Anna Niedźwiecka), która wpada w rozpacz.

Honorata (Aleksandra Konieczna) zwierza się Marii (Bożena Dykiel), że Roman (Waldemar Obłoza) praktycznie przestał do niej dzwonić z sanatorium. W tym czasie Hoffer jest na romantycznym spacerze z Sabiną. Kobieta radzi mu, żeby zaczął myśleć o przyjemnościach, których może zaznać poza domem.

Sławek (Mariusz Słupiński), po rozmowie z kolegami w policji, ostrzega Weronikę (Renata Dancewicz), by więcej nie odwiedzała klubu Bajadera. Do Roztockiej przychodzi koleżanka Iriny, która słyszała, że bandyci chcą się pozbyć Ukrainki. Weronika postanawia użyć podstępu i informuje policję, że w Bajaderze ktoś znęca się nad młodą dziewczyną.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: