SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2267 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2267 na player.pl za darmo dostępny w internecie

03.05.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odc. 2258. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 2258. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2267 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2267 "Na Wspólnej" w telewizji w środę 4.05.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2267 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2267 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2267 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2267 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2267 - streszczenie, co się wydarzy?

Kornacki (Łukasz Matecki) informuje Kamila (Kazimierz Mazur), że chce odzyskać prawa rodzicielskie i zabrać Tosię (Julia Lewenfisz-Górka) do siebie. Hoffer próbuje go od tego odwieść - nie może przecież narażać córki na taką traumę.

Tymczasem Marek (Grzegorz Gzyl) i Stefan równolegle piszą menu przyszłej restauracji. To wywołuje kolejną kłótnię, która przenosi się na zajęcia z Michelem Moranem. Mistrz zostaje poproszony o ocenę i wydaje zaskakujący werdykt.

Weronika (Renata Dancewicz) dowiaduje się od koleżanki Iriny, że dziewczyna zniknęła po tym, jak poznała w Bajaderze jakiegoś biznesmena. Roztocka przeprowadza rozmowę z właścicielem nocnego klubu. Może jednak tego żałować.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: