SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2265 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2265 na player.pl za darmo dostępny w internecie

28.04.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odcinek 2265. Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz), Roman Hoffer (Waldemar Obłoza), Sabina (Aldona Jankowska)
Na Wspólnej odcinek 2265. Włodek Zięba (Mieczysław Hryniewicz), Roman Hoffer (Waldemar Obłoza), Sabina (Aldona Jankowska) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2265 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2265 "Na Wspólnej" w telewizji w poniedziałek 2.05.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2265 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2265 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2265 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2265 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2265 - streszczenie, co się wydarzy?

Dagmara namawia Olę (Marta Wierzbicka) na wieczorne wyjście do klubu. Zimińska zabiera ze sobą Klaudię (Julia Trembecka). Kiedy Ola i Dagmara bawią się razem na parkiecie, Klaudia patrzy na nie z zazdrością. Traci cierpliwość w momencie, gdy jej ukochaną zaczyna adorować jakiś mężczyzna.

Tymczasem Włodek (Mieczysław Hryniewicz) i Roman (Waldemar Obłoza) przyjeżdżają do sanatorium. Zięba marzy, żeby porządnie się najeść. Podczas wieczorku zapoznawczego nie rozstaje się z talerzykiem ciasteczek, zaś Hoffer tańczy z sanatoryjną pięknością.

Krzysztof (Łukasz Konopka) popada w przygnębienie, czuje bowiem, że całkowicie się wypalił. Wyrzuca też sobie sprzedaż domu sporo poniżej jego wartości. Złość wyładowuje na innym kierowcy, stojąc w korku. Basia (Grażyna Wolszczak) jest tym przerażona.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: