SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2258 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2258 na player.pl za darmo dostępny w internecie

18.04.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odc. 2258. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 2258. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2258 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2258 "Na Wspólnej" w telewizji we wtorek 19.04.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2258 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2258 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2258 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2258 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2258 - streszczenie, co się wydarzy?

Sandra (Michalina Robakiewicz) jest wściekła na Jarka (Wojciech Rotowski), który wciąż oszukuje Elizę (Katarzyna Chorzępa). Naciska, by wyznał jej prawdę. W końcu chłopak umawia się z Elizą jako "Poszukujący".

Tymczasem córka Kornackiego (Łukasz Matecki) proponuje Tosi (Julia LEwenfisz-Górka) spotkanie. Zuza (Małgorzata Socha) i Kamil (Kazimierz Mazur) chcą oszczędzić dziewczynce kolejnego zawodu, dlatego jej to odradzają. Okazuje się jednak, że Zosia jest bardzo sympatyczna. Wieczorem Tosia opowiada zasmuconym rodzicom o swojej nowej siostrze.

Michał (Robert Kudelski) stara się przeprosić Julię (Katarzyna Kołeczek), jednak ona zarzuca mu, że jest z nią wyłącznie ze względu na ciążę. Zdenerwowana Zdrojewska idzie do kościoła. Podczas spowiedzi wyznaje, że żyje w kłamstwie.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: