SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2242 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2242 na player.pl za darmo dostępny w internecie

17.03.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odcinek 2242, Łucja (Magdalena Łoś), Tomek (Patryk Bukalski)
Na Wspólnej odcinek 2242, Łucja (Magdalena Łoś), Tomek (Patryk Bukalski) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2242 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2242 "Na Wspólnej" w telewizji w poniedziałek, 21.03.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2242 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2242 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2242 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2242 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2242 - streszczenie, co się wydarzy?

Daniel (Michał Tomala) próbuje dostać się do mieszkania Tomka (Patryk Bukalski). Wewnątrz Grudniewski obezwładnia Julię (Magdalena Łoś) i każe jej milczeć. Jednak dziewczynie udaje się wyrwać. Zaczyna krzyczeć, a Daniel natychmiast wchodzi do sąsiedniego mieszkania, a następnie, przez balkon – do Tomka. Między chłopakami wywiązuje się bójka.

Tymczasem Norberta (Michał Malinowski) martwi odgłos wiertarki, który dochodzi z mieszkania Kaliny (Karolina Nowakowska). Obawia się ewentualnego konkurenta. Okazuje się, że jego sąsiadka próbowała radzić sobie sama. Norbert bierze się do pracy, licząc na nagrodę. Eliza (Katarzyna Chorzepa) przez cały dzień flirtuje z "Poszukującym".

Marta (Joanna Jabłczyńska) zamierza przeprosić Olafa (Maciej Brzoska), kiedy ten przyjdzie po swoje rzeczy. Kubicki nie chce jej jednak widzieć. Marta prosi ojca, by odebrał Ksawerego (Maciej Poppe) ze szkoły, a sama idzie do pubu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: