SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2241 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2241 na player.pl za darmo dostępny w internecie

16.03.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odcinek 2242, Łucja (Magdalena Łoś), Tomek (Patryk Bukalski)
Na Wspólnej odcinek 2242, Łucja (Magdalena Łoś), Tomek (Patryk Bukalski) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2241 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2241 "Na Wspólnej" w telewizji w czwartek, 17.03.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2241 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2241 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2241 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2241 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2241 - streszczenie, co się wydarzy?

Tomek (Patryk Bukalski) zaprasza Łucję (Magdalena Łoś) na swoje urodziny. Mówi, że na imprezie zjawi się jeszcze kilku jego dawnych znajomych ze studiów. Kiedy jednak dziewczyna przychodzi do mieszkania partnera odkrywa, że są sami. Tymczasem Jagoda i kolega Tomka z pracy znajdują w komputerze mężczyzny nagie zdjęcie Łucji, które ten ukradł Danielowi (Michał Tomala). Na dysku zapisano też robione z ukrycia nagrania.

Maria (Bożena Dykiel) zamierza odpuścić Włodkowi (Mieczysław Hryniewicz) restrykcyjną dietę, jeśli Zięba zacznie trenować pod jej okiem. On zgadza się. Do Igora (Jakub Nowak)  przychodzi funkcjonariusz CBŚ. Chce poznać źródło, z którego pochodzą informacje zamieszczone na blogu dziennikarza. W redakcji gazety zjawia się Jakub wraz z prawnikiem. Żądają przeprosin i wysokiego odszkodowania. Naczelny wierzy w prawdziwość historii przedstawionej przez Igora, więc odmawia. Nikt nie wie, że informator Nowaka tak naprawdę jest kierowcą.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: