SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2234 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2234 na player.pl za darmo dostępny w internecie

03.03.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur), Kornacki (Łukasz Matecki)
Na Wspólnej. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur),Kornacki (Łukasz Matecki) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2234 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2234 "Na Wspólnej" w telewizji w poniedziałek, 7.03.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2234 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2234 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2234 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2234 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2234 - streszczenie, co się wydarzy?

Zdesperowany ojciec Tosi (Julia Lewenfisz-Gorka) zamierza powiedzieć dziewczynce, kim dla niej jest. Informuje o tym żonę. Kobieta oznajmia, że nigdy mu tego nie wybaczy, jednak Kornacki (Łukasz Matecki) nie zmienia swej decyzji.

Tymczasem zakochany w Klaudii (Julia Trembecka) Konrad (Igor Obłoza) prosi Olę (Marta Wierzbicka), by zaaranżowała spotkanie z nową koleżanką. Klaudia chętnie przyjmuje zaproszenie Zimińskiej do klubu muzycznego. Nie jest jednak zachwycona, widząc Konrada, który zjawił się na miejscu niby przypadkiem.

Igor (Kuba Wesołowski) próbuje zebrać pieniądze na kaucję za uwolnienie Elżbiety (Paulina Chapko). Mimo że nawet Julka (Maria Oświęcińska) dokłada coś od siebie, Nowak nie może zgromadzić odpowiedniej kwoty. Nagle pojawia się ktoś, kto proponuje mu brakującą sumę.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: