SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2226 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2226 na player.pl za darmo dostępny w internecie

18.02.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odcinek 2226. Elżbieta (Paulina Chapko)
Na Wspólnej odcinek 2226. Elżbieta (Paulina Chapko) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2226 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2226 "Na Wspólnej" w telewizji w poniedziałek, 22.02.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2226 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2226 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2226 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2226 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2226 - streszczenie, co się wydarzy?

Daniel(Michał Tomala) zyskał pewność co do tego, kto umieścił w internecie nagie zdjęcie Łucji (Magdalena Łoś). Tłumaczy dziewczynie, że Tomek (Patryk Bukalski) zamierzał ich skłócić. Jednak Łucja nie chce go słuchać. Daniel czeka na informatyka przed biurem. Tomek mówi mu, że przespał się z Łucją. Wówczas młody Brzozowski wymierza rywalowi cios.

Tymczasem Elżbieta (Paulina Chapko) spędza noc w areszcie. Rano CBŚ przedstawia jej zarzuty. Jest oskarżona o kradzież 400 tysięcy złotych z konta fundacji. Kobieta tłumaczy, że pieniądze te przelał jej mąż, jednak dowody świadczą przeciwko niej.

Julia (Katarzyna Kołeczek) prosi Michała (Robert Kudelski), żeby po jego rozwodzie wyjechali gdzieś razem. Brzozowski okłamuje ją, że nie wie, kiedy odbędzie się rozprawa. Julia widziała jednak wezwanie z sądu. Michał otrzymuje wiadomości od Kingi(Ilona Wrońska), która chce do niego wrócić.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: