SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2218 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2218 na player.pl za darmo dostępny w internecie

04.02.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odc. 2212. Iza (Dorota Makaruk)
Na Wspólnej odc. 2212. Iza (Dorota Makaruk) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2218 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2218 "Na Wspólnej" w telewizji w poniedziałek, 8.02.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2218 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2218 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2218 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2218 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2218 - streszczenie, co się wydarzy?

Do uczniów Gosi (Anna KErth) dociera, że przez swój dramatyczny żart mogą stracić najlepszą nauczycielkę. Próbują wszystko naprawić, zanim w szkole zjawi się kurator. Tymczasem nauczycielka polskiego, Bednarczukowa, chce zdobyć nagranie, na którym widać, jak Zimińska uderza podopieczną.

Bruno i Lena świetnie się bawią podczas bankietu zorganizowanego przez jej firmę. Chłopak jest zaskoczony i szczęśliwy, kiedy ukochana obejmuje go. Okazuje się jednak, że chce w ten sposób odegrać się na byłym partnerze. Wówczas Bruno mówi dziewczynie prawdę na temat jej psa.

Ostrowski odkrywa kamerkę, którą Kamil (Kazimierz Mazur) zainstalował, by nagrywać Maję. Hoffer nie zabiera urządzenia, mimo polecenia przełożonego. Mówi pacjentce, że tego samego dnia zostanie wypisana do domu, a ona po chwili dostaje kolejnego ataku serca.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: