SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2216 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2216 na player.pl za darmo dostępny w internecie

02.02.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odc. 2212. Henryk Solski (Tadeusz Falana), Klara Solska (Aleksandra Justa), Weronika (Renata Dancewicz)
Na Wspólnej odc. 2212. Henryk Solski (Tadeusz Falana), Klara Solska (Aleksandra Justa), Weronika (Renata Dancewicz) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2216 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2216 "Na Wspólnej" w telewizji w środę, 3.02.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2216 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2216 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2216 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2216 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2216 - streszczenie, co się wydarzy?

W dniu decydującej rozprawy w sprawie Solskich Klara (Aleksandra Justa) boi się iść do sądu. Weronika (Renata Dancewicz) stara się ją pocieszyć. Prokurator próbuje przekonać sędziego, że żona ma problemy psychiczne i potrzebuje jego pomocy. Niespodziewanie na sali pojawia się Jerzy, wspólnik Adama (Zbigniew Stryj). Dostarcza sądowi nowy dowód - nagraną potajemnie rozmowę z Solskim.

Tymczasem Paulina dowiaduje się od Olafa (Maciej Brzoska) o jego kłótni z Martą (Joanna Jabłczyńska). Jest bardzo szczęśliwa. Po południu Marta zastaje Olafa pakującego swoje rzeczy. Bogdan (Wojciech Brzeziński) chce, żeby ordynator Godlewski (Artur Dziurman), który ponosi winę za śmierć jego synka, został ukarany. Pochłonięty przez pragnienie zemsty nie zauważa, ze rodzina Bergów znajduje się w emocjonalnej rozsypce.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: