SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2212 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2212 na player.pl za darmo dostępny w internecie

26.01.2016, godz. 18:29
Na Wspólnej odc. 2212. Iza (Dorota Makaruk)
Na Wspólnej odc. 2212. Iza (Dorota Makaruk) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2212 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2212 "Na Wspólnej" w telewizji w środę, 27.01.2016, o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2212 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2212 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2212 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2212 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2212 - streszczenie, co się wydarzy?

Gosia (Anna Kerth) zabiera swoją klasę na obiecaną wycieczkę. Znudzona młodzież szuka sposobu na uatrakcyjnienie wyjazdu. Nagle do Zimińskiej dociera wiadomość, że jedna z uczennic, Iza, popełniła samobójstwo. Gosia próbuje ją ratować, okazuje się jednak, że cały zdarzenie to perfidny żart. Nauczycielki traci cierpliwość i policzkuje Izę.

Tymczasem Marta (Joanna Jabłczyńska) nie potrafi zrozumieć, dlaczego szef zwolnił Olafa (Maciej Brzoska). W klubie odkrywa prawdę - chodziło o doping. Tuż przed rozprawą Weronika (Renata Dancewicz) dowiaduje się, że przyjaciółka Klary, która miała zaznawać jako jej świadek, nie przyjdzie. Na sali sądowej Solski błaga żonę, żeby do niego wróciła. Kobieta wyznaje całą prawdę o swoim małżeństwie. Po rozprawie Jerzy przekazuje Weronice ważną informację, dotyczącą sprawy Solskich.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: