SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2195 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2195 na player.pl za darmo dostępny w internecie

23.12.2015, godz. 18:29
Na Wspólnej 2195. Pogrzeb Adama. Weronika (Renata Dancewicz), Ada (Monika Obara), Bożena Wielgosz (Bogusława Pawelec), Basia (Grażyna Wolszczak)
Na Wspólnej 2195. Pogrzeb Adama. Weronika (Renata Dancewicz), Ada (Monika Obara), Bożena Wielgosz (Bogusława Pawelec), Basia (Grażyna Wolszczak) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2195 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2195 "Na Wspólnej" w telewizji w poniedziałek 28.12.2015 o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2195 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2195 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2195 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2195 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2195- streszczenie, co się wydarzy?

Podczas pogrzebu Adama (Zbigniew Stryj) Weronikę (Renata Dancewicz) otacza rodzina i przyjaciele, a mimo to jest jej bardzo ciężko. Tymczasem Eliza (Katarzyna Chorzępa) mówi mamie o rozstaniu z Jarkiem (Wojciech Rotowski). Chce wrócić do domu, chociaż wie, że jej ojciec będzie triumfował. Jarek zastaje dziewczynę podczas parkowania. Przeprasza ją i prosi, by została. Dręczony przez uczniów wychowawca w szkole Danuty (Lucyna Malec) bierze roczny urlop. Nikt nie chce przejąć jego klasy. Niespodziewanie swoją kandydaturę zgłasza Gosia.

ZAPISZ SIĘ: Codzienne wiadomości SuperSeriale.pl na e-mail

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: