SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2183 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2183 na player.pl za darmo dostępny w internecie

02.12.2015, godz. 18:29
Na Wspólnej odc. 2183. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj)
Na Wspólnej odc. 2183. Adam Roztocki (Zbigniew Stryj) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2183 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2183 "Na Wspólnej" w telewizji w czwartek 3.12.2015 o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2183 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2183 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2183 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2183 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2183- streszczenie, co się wydarzy?

Adam (Zbigniew Stryj) dowiaduje się, że żona prokuratora Solskiego, Klara, chciała odebrać sobie życie. Roztocki jest bardzo zdenerwowany. Gdy dochodzi do siebie, jedzie do kancelarii, gdzie kończy współpracę ze wspólnikiem. Jego zdaniem Jerzy przyczynił się do próby samobójczej Klary.

Tymczasem Damian (Waldemar Błaszczyk) znajduje na pierwszej stronie jednej z gazet swoje zdjęcie z bezdomnym Marianem. Oskarża Monikę (Sylwia Gliwa) o sprzedanie fotografii prasie. Kobieta jest jednak niewinna. Wkrótce Cieślik zostaje zaproszony do telewizyjnego programu o bezdomności.

Eliza (Katarzyna Chorzępa) ma już dość zazdrości Jarka (Wojciech Rotowski) o jej szefa. Mężczyzna przywozi pracownicę z lotniska. Jarkowi nie podoba się też ich wspólne zdjęcie z Helsinek.

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: