SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2167 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2167 na player.pl za darmo dostępny w internecie

04.11.2015, godz. 18:29
Na Wspólnej odcinek 2168. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur), Tosia (Julia Lewenfisz-Górka)
Na Wspólnej odcinek 2168. Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur), Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) foto: TVN/X-NEWS

"Na Wspólnej" odcinek 2167 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2167 "Na Wspólnej" w telewizji w czwartek 5.11.2015 o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2167 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2167 w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2167 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2167 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2167- streszczenie, co się wydarzy?

Krzysztof (Łukasz Konopka) planuje zemstę na Adrianie (Piotr Jankowski). Zamierza powiadomić policję o próbie gwałtu, ale Basia (Grażyna Wolszczak) nie zgadza się na to. Smolny idzie na zajęcia prowadzone przez trenera.

Tymczasem Eliza (Katarzyna Chorzępa) przyznaje się do kłamstwa na temat znajomości języka fińskiego. Szef jest wściekły, ale mimo wszystko każe jej zająć się gośćmi. Eliza świetnie sobie radzi. Zadowolony zwierzchnik odwozi ją do domu i całuje na pożegnanie. Widzi to Jarek.

Kamila (Kazimierz Mazur) i Zuzę (Małgorzata Socha) odwiedza pracownica opieki społecznej. Zarzuca im, że zbyt późno złożyli zawiadomienie o śmierci mamy Tosi (Julia Lewenfisz-Górka). Kobieta pyta, czy Hofferowie chcą sprawować opiekę nad dziewczynką do czasu, aż sąd zdecyduje o jej dalszym losie.

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: