SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej online odcinek 2124 na player.pl za darmo dostępny w internecie

Na Wspólnej online odcinek 2124 na player.pl za darmo dostępny w internecie

20.08.2015, godz. 18:29
Na Wspólnej, Roman Hoffer (Waldemar Obłoza)
Na Wspólnej, Roman Hoffer (Waldemar Obłoza) foto:

"Na Wspólnej" odcinek 2124 online za darmo na player.pl i na nawspolnej.tvn.pl. Premiera odcinka 2124 "Na Wspólnej" w telewizji w poniedziałek, 24.08.2015 o godz. 20.15 w TVN. "Na Wspólnej" odc. 2124 online za darmo. "Na Wspólnej" odc. 2124  w internecie na stronie internetowej nawspolnej.tvn.pl i player.pl - oto linki:

Zobacz: "Na Wspólnej" odc. 2124 online za darmo na player.pl

Zobacz: "Na Wspólnej" odc.  2124 online za darmo na nawspolnej.tvn.pl

"NA WSPÓLNEJ" odcinek 2124- streszczenie, co się wydarzy?

Kinga (Ilona Wrońska) okłamuje Michała (Robert Kudelski). Mówi mu, że po południu zamierza spotkać się w Basią (Grażyna Wolszczak). W rzeczywistości wybiera się na randkę z Iwem (Jakub Wieczorek). Brzozowski dowiaduje się przypadkowo, że jego zony nie ma u przyjaciół.
Ala zmienia zdanie - nie chce już brać ślubu z Michelem (Mariusz Ochociński). Norbert (Michał Malinowski) kontaktuje się z kolejną kobieta, która odpowiedziała na internetowe ogłoszenie. Mariola jest zdecydowana na małżeństwo.
Roman (Waldemar Obłoza) znika z domu, zostawiwszy Honoracie (Aleksandra Konieczka) list. Prosi w nim, żeby go nie szukać. Marta (Joanna Jabłczyńska) chce zawiadomić policję. Tymczasem Roman, jadąc w nieznanym kierunku, spotyka młodą autostopowiczkę, Julię. Dziewczyna jedzie na koncert rockowy. Hoffer decyduje się jej towarzyszyć.
Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!
autor: oprac. emagu zobacz inne artykuły tego autora
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: