SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej: Olaf wyjdzie na wolność

Na Wspólnej: Olaf wyjdzie na wolność

21.06.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej odcinek 2506, Olaf (Maciej Brzoska)
Na Wspólnej odcinek 2506, Olaf (Maciej Brzoska) foto:

Olaf (Maciej Brzoska) trafi do aresztu, ale uniknie srogiej kary za nieumyślne spowodowanie śmierci! W 2506 odcinku "Na Wspólnej" ukochany Marty (Joanna Jabłczyńska) trafi za kraty, ale nie zostanie tam na 10 lat - a taka kara właśnie będzie mu grozić. Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej" latem 2017?

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Marta i Olaf przeżyli piekło. W dniu ich rocznicy doszło do tragedii. Kubicki pobił się z natarczywym narkomanem, który zaczepiał jego ukochaną. W czasie bijatyki panowie wypadli z pędzącego pociągu - a rywal Olafa zmarł.

Choć sam Kubicki walczył o życie w szpitalu, jego przeciwnik nie miał tyle szczęścia. W efekcie Olaf został oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci. W 2506 odcinku "Na Wspólnej" partner Marty trafi za kraty i dowie się, że może tam spędzić najbliższe 10 lat!

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2500: Maria i Włodek wylecą do Paryża

Na szczęście kara nie dojdzie do skutku. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" latem 2017 Kubicki wróci do domu. Czy to będzie zasługa Marty? A może dobrego prawnika? O wszystkim przekonamy się już niedługo na antenie TVN.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: