SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola Zimińska zaszokuje fanów Na Wspólnej. Marta Wierzbicka zdradza losy swojej bohaterki

Na Wspólnej. Ola Zimińska zaszokuje fanów Na Wspólnej. Marta Wierzbicka zdradza losy swojej bohaterki

15.06.2016, godz. 14:45
Marta Wierzbicka
Marta Wierzbicka foto:

Ola Zimińska (Marta Wierzbicka) wszystkich nas zaskoczy. Aktorka zdradziła właśnie, że w życiu jej bohaterki z "Na Wspólnej" będzie się wiele działo, a wątek lesbijski to przy tym pikuś! Co wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej" w wakacje 2016? Producenci najwyraźniej dadzą popis swojej wyobraźni.

Marta Wierzbicka, która wciela się w rolę Oli z "Na Wspólnej" na nudę nie może narzekać. Jej serialowa bohaterka doświadcza wielu przygód i kłopotów! A to dopiero początek.

Zobacz: Na Wspólnej. Klaudia nie wróci do Oli. Koniec lesbijskiego romansu w Na Wspólnej

Ola Zimińska ma na swoim koncie romans z żonatym mężczyzną, aferę narkotykową, porwanie i lesbijski związek. Aktorka zdradza jednak, że to jeszcze nie koniec rewelacji z jej serialowego życia.

- Dzieje się tyle rzeczy! To, co ja teraz nagrywam... Będziecie musieli podnosić szczęki z ziemi. Wątek lesbijski przy tym to nic! Czy telewizja jest na to gotowa? Najwyraźniej tak! Będzie się działo super! Zobaczymy to na koniec wakacji, we wrześniu i w październiku - powiedziała Marta Wierzbicka w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Marta chora na raka?! Znachor wykryje u niej chłoniaka

Wiadomo już, że w 2293 odcinku "Na Wspólnej" związek Oli i Klaudii (Julia Trembecka) dobiegnie końca. Co dalej wydarzy się w "Na Wspólnej"? W premierowych odcinkach przekonamy się, jaką niespodziankę przygotowali dla nas producenci.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Monika Sabaj
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: