SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej. Ola i Błażej stworzą szalony związek

Na Wspólnej. Ola i Błażej stworzą szalony związek

16.07.2016, godz. 20:38
Na Wspólnej. Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej. Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski) foto: TVN/X-NEWS, nawspolnej.tvn.pl

Miłość, która w "Na Wspólnej" narodzi się między Olą (Marta Wierzbicka) i Błażejem (Jakub Świderskim), dostarczy widzom wielu emocji i wzruszeń. Nowy ukochany Oli Zimińskiej wprowadzi w jej życiu duże zamieszanie. Marta Wierzbicka i Jakub Świderski opowiadają jaki będzie związek tej pary bohaterów z "Na Wspólnej"!

Kochliwe serce Oli z "Na Wspólnej" ostatnio bije mocniej dla Błażeja! A jeszcze nie tak dawno Ola świata nie widziała poza Klaudią (Julia Trembecka). Kochanka Zimińskiej wyjechała jednak do Amsterdamu, więc Błażej korzysta z okazji, by zbliżyć się do dziewczyny. Początkowo Ola wzbraniała się przed tym uczuciem, ale wygląda na to, że powoli daje za wygraną.

Patrz: Na Wspólnej. Igor wyrzuci Tomka z domu! Brat Igora poderwie Elżbietę?

- Jak Klaudia wyjeżdża do Amsterdamu, Ola zaczyna szukać kontaktu z Błażejem. Stwierdza, że jest samotna i chciałaby miło spędzać czas. A ponieważ w okolicy jest Błażej, to wiadomo, że spędzają ten czas razem. Na początku Ola omal nie zabija Błażeja. I to nas zbliża... - przyznaje Marta Wierzbicka.

Z kolei Jakub Świderski dodaje, że Ola i Błażej mają przed sobą dużo przygód w różnych życiowych okolicznościach.  - Połączą nas przygody i później będą nowe owocowały. Zrobi się nawet dość dziwnie - stwierdza aktorka z "Na Wspólnej.

Przeczytaj: Na Wspólnej. Kasia umrze po dopalaczach? Córka Bogdana w szpitalu


Przełom w relacjach tej pary następuje już w 2309 odcinku "Na Wspólnej" (emisja w poniedziałek, 18.07.2016, w TVN) kiedy to Ola prawie uśmierca Błażeja. Podczas randki z chłopakiem częstuje go koktajlem z pistacjami, który przyrządził Marek (Grzegorz Gzyl). A ponieważ Błażej ma alergię na te orzechy, zaczyna się dusić i ląduje w szpitalu. To dramatyczne wydarzenie uświadami Oli, że zakochała się w Błażeju. Boi się jednak powiedzieć o tym Klaudii.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Źródło: Paulina Koziejowska
Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: