SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinki 2457-2460: Co się wydarzy? - ZWIASTUN

Na Wspólnej, odcinki 2457-2460: Co się wydarzy? - ZWIASTUN

10.04.2017, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2460, Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
Na Wspólnej odcinek 2460, Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz) foto:

Co się wydarzy w tym tygodniu w "Na Wspólnej"? Zobacz zwiastun i sprawdź, co czeka Bogdana (Wojciech Brzeziński), Zośkę, Dorotę (Julia Wieniawa) i małżeństwo Ziębów (Bożena Dykiel i Mieczysław Hryniewicz). "Na Wspólnej" odcinki 2457-2460 zobacz ZWIASTUN i opisy nowych odcinków.

"Na Wspólnej" odcinki 2457-2460 w TVN od poniedziałku (10.04.2017) do czwartku (13.04.2017) o godzinie 20.15 w TVN

Zobacz ZWIASTUN nowych odcinków "Na Wspólnej">>>

Co się wydarzy?

"Na Wspólnej" odcinek 2457: Joanna jest zła, że Zosia odeszła z pracy z dnia na dzień, zostawiając Bergów bez pomocy. Bogdan wyjawia żonie, dlaczego opiekunka Michalinki zrezygnowała. Następnie znajduje adres dziewczyny i jedzie do niej. Na miejscu zastaje kochankę sprzed lat, Krystynę. Chce potwierdzenia, że jest ojcem Zosi. Olaf rozpoczyna pracę w biurze nieruchomości. Współpracownicy traktują go jak konkurencję. Witek proponuje Kubickiemu, by spróbował sprzedać bardzo drogi dom. Właścicielka biura Aldona pyta, czy uprzedził go, jaką pułapkę kryje nieruchomość. Smolny postanawia pomóc Brwinowskiej, która została sfotografowana na plaży. Zdjęcie może skompromitować aktorkę. Krzysztof zwraca się do przyjaciela, Tymona.

"Na Wspólnej" odcinek 2458: Elżbieta jest załamana tym, że nie może mieć dzieci. Igora martwi stan ukochanej i zwierza się Kamilowi. Zuza próbuje pocieszyć Elę, jednak jej działania przynoszą odwrotny skutek. Danka dowiaduje się, że policja zamknęła dochodzenie w sprawie gwałtu na Dorocie. Zadecydował o tym brak oskarżenia i dowodów. Zimińska postanawia kontynuować prywatne śledztwo. Marta pomaga Olafowi przygotować się do rozmowy z potencjalnymi nabywcami drogiego domu. Kubicki sądzi, że odniesie sukces. Tymczasem nie wszystko idzie po jego myśli.

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2470: Monika i Damian wezmą rozwód?

"Na Wspólnej" odcinek 2459: Dorota spotyka przed szkołą Olka, który wulgarnie ją wyzywa. Podczas lekcji z Danką za przykładem nastolatka idzie cała klasa. Szykanowana dziewczyna wybiega z zajęć. Zimińska dogania ją i wreszcie poznaje prawdę. Dowódca grupy nazistów wzywa Tomka na rozmowę. Nowak pyta Anastazję, czy wspominała Mateuszowi o tym, jak wstrząsnęło nim pobicie Turka. Mikołaj, Nicole i ich dziecko zamieszkują u Romana i Honoraty. Przeprowadzka wzbudza zainteresowanie Muszki. Sąsiad postania jechać z młodymi na plac budowy domu Leśniewskich. Przedstawiciel dewelopera robi na Zdzisławie bardzo złe wrażenie.

"Na Wspólnej" odcinek 2460: Bogdan umawia się na spotkanie z Zosią. Joanna pochwala jego próby nawiązania kontaktu z odnalezioną po latach córką. Podczas spaceru objętych ojca i opiekunkę zauważa Franek. Informuje o wszystkim brata. Obaj zaczynają podejrzewać Bogdana o romans. Mikołaj i Nicole otrzymali kredyt na nowy dom. W dodatku bank zapewnił ich, że wyśle pieniądze do dewelopera niemal od razu. Szczęśliwi Leśniewscy jadą do biura sprzedaży. Na miejscu młodzi odkrywają jednak jego zniknięcie. Włodek nie może znaleźć swoich wędek. Wreszcie Maria wyznaje prawdę - wyrzuciła cały sprzęt wędkarski męża. Między Ziębami wybucha prawdziwy konflikt.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: