SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2541: Darek odejdzie z kancelarii!

Na Wspólnej, odcinek 2541: Darek odejdzie z kancelarii!

07.08.2017, godz. 13:45
Na Wspólnej, odcinek 2517, Darek (Michał Mikołajczak)
Darek (Michał Mikołajczak) nagrabi sobie w 2517 odcinku serialu "Na Wspólnej". foto: x-news

Agnieszka (Katarzyna Walter) w 2541 odcinku serialu "Na Wspólnej" ostatecznie pozbędzie się Darka (Michał Mikołajczak)! Były kochanek zostanie podstępem zmuszony do opuszczenia kancelarii. Co zrobi Agnieszka i dlaczego Darek odejdzie w 2541 odcinku serialu "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Już niedługo w życiu Darka w "Na Wspólnej" pojawi się Anna Jasińska (Lidia Bogaczówna) doprowadzi prawnika do ostatecznego upadku! Stara znajoma Agnieszki przedstawi Żbikowi propozycję nie do odrzucenia - zapewni sąd, że osobiście przywiozła swojego bogatego stryja do kancelarii, aby to na nią przepisał majątek. W rzeczywistości sama w serialu "Na Wspólnej" będzie miała podpisać dokumenty... Czego nie uczyni. Darek postanowi zrobić to za nią, czym podpisze na siebie wyrok!

Po dogadaniu z Jasińską w sprawach finansowych, Żbik w 2451 odcinku serialu "Na Wspólnej" rozpocznie alkoholizację, aby świętować swój "wielki sukces". Nazajutrz w kancelarii czeka go mało przyjemna niespodzianka. Agnieszka będzie już czekała na byłego kochanka, zwarta i gotowa do zadania ostatecznego ciosu. W 2541 odcinku serialu "Na Wspólnej" Olszewska pokaże Darkowi testament, którym zaszantażuje go do zrezygnowania z współdzielenia kancelarii. W końcu się udało!

Przeczytaj też: Na Wspólnej. Agnieszka spławi Darka!

Polecamy: Na Wspólnej. Marek zdradzi Dankę!

Zobacz: Na Wspólnej. Ola Zimińska wróci do Polski

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: