SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2538: Elżbieta jednak zajdzie w ciążę?

Na Wspólnej, odcinek 2538: Elżbieta jednak zajdzie w ciążę?

08.08.2017, godz. 12:00
Na Wspólnej odcinek 2458, Igor (Jakub Wesołowski), Elżbieta (Paulina Chapko)
Na Wspólnej odcinek 2458, Igor (Jakub Wesołowski), Elżbieta (Paulina Chapko) foto: x-news

Jednak istnieje szansa na to, aby Elżbieta (Paulina Chapko) została matką? W 2538 odcinku serialu "Na Wspólnej" Marta (Joanna Jabłczyńska) natrafi na trop rozwiązania, które może okazać się skuteczne. Co wydarzy się w 2538 odcinku serialu "Na Wspólnej"? Czy Elżbieta skorzysta z pomocy bliskich?

"Na Wspólnej" odcinek 2538 we wtorek 29.08.2017, o godz. 20.15 w TVN

Elżbieta po traumatycznych przeżyciach i poronieniu straci jakąkolwiek nadzieję na zostanie kiedykolwiek matką. Choroba macicy, którą zdiagnozował u niej ginekolog, praktycznie wyklucza ponowne zajście w ciążę...

W 2538 odcinku serialu "Na Wspólnej" pojawi się światełko w tunelu. Marta odkryje pewnego specjalistę, który już wcześniej odnosił sukcesy w z pozoru beznadziejnych przypadkach. Przyjaciółka postanowi jak najszybciej skontaktować się z Igorem i opowiedzieć mu o doktorze Rolskim (Juliusz Chrząstowski). Ucieszony Nowak przekaże informację Elżbiecie z nadzieją, że może w końcu uda im się mieć upragnione dziecko.

Niestety, w 2538 odcinku serialu "Na Wspólnej" ukochana Igora odmówi współpracy. Kobieta będzie już zbyt zmęczona psychicznie walką o zostanie matką. Stwierdzi, że nie chce robić sobie bezsensownych nadziei. Nowak nie podda się tak łatwo i sam skonsultuje się z Rolskim. Czy uda mu się nakłonić ukochaną do ponownych starań? Czy nowy lekarz będzie w stanie pomóc parze? Jest nadzieja!

Przeczytaj też: Na Wspólnej. Agnieszka spławi Darka!

Polecamy: Na Wspólnej. Marek zdradzi Dankę!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: