SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2537: Roman i Antoni na grobie ojca

Na Wspólnej, odcinek 2537: Roman i Antoni na grobie ojca

09.08.2017, godz. 14:45
Na Wspólnej odcinek 2537, Roman (Waldemar Obłoza), Antoni (Ostap Stupka)
Na Wspólnej odcinek 2537, Roman (Waldemar Obłoza), Antoni (Ostap Stupka) foto:

W "Na Wspólnej" Roman (Waldemar Obłoza) przypadkiem dowiedział się, że ma brata. Antoni (Ostap Stupka) zjawi się w Warszawie w 2536 odcinku "Na Wspólnej" i odbędzie z bratem poważną rozmowę nad grobem ojca. Co wydarzy się w nowych odcinkach ulubionego serialu TVN? Czy Hoffer i jego brat się pokłócą? A może wręcz odwrotnie? Sprawdźcie!

"Na Wspólnej" odcinek 2537 we wtorek 29.08.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Roman pomagał wnukowi przygotować drzewo genealogiczne. Praca domowa chłopca nieoczekiwanie odkryła przed Hofferem tajemnicę sprzed lat. Mężczyzna w końcu dowiedział się, że ma brata!

Wśród zdjęć znalazł list s Ukrainy. Z przesyłki od kochanki jego ojca jasno wynikało, że Roman ma brata. Hoffer skontaktuje się z Antonim i zaprosi go do siebie.

W 2536 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że Antoni jest bogatym człowiekiem. Na Wspólną podjedzie sportowym samochodem. Kamil (Kazimierz Mazur) i jego ojciec będą w szoku. Gość wyjaśni, że prowadzi firmę transportową i całkiem dobrze zarabia.

W 2537 odcinku "Na Wspólnej" Antoni poprosi brata, by zabrał go na grób ojca. Na miejscu wyżali się i wyzna, że ojciec obiecywał matce, że będą mieszkać razem, ale nic z tego nie wyszło. Okaże się, że Antoni całe życie miał Romanowi za złe, że ten "zabrał mu" ojca.

Hoffer wytłumaczy, że nie miał pojęcia o istnieniu brata i gdyby wcześniej poznał prawdę, od razu zacząłby go szukać. Panowie przytulą się i zakopią wojenny topór. Antoni niestety szybko będzie musiał wracać do swoich obowiązków. Obieca jednak bratu, że stale będzie się z nim kontaktować.

Zobacz też: Na Wspólnej. Marek zdradzi Dankę!

Przeczytaj też: Na Wspólnej, odcinek 2533: Tosia przyłapana na kłamstwie

Polecamy: Na Wspólnej wszystkie odcinki za darmo dostępne w internecie

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: