SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2531: Tomek oświadczy się Anastazji

Na Wspólnej, odcinek 2531: Tomek oświadczy się Anastazji

17.08.2017, godz. 13:53
Na Wspólnej, odcinek 2514 Anastazja (Karolina Bacia), Tomek (Krzysztof Chodorowski)
Na Wspólnej, odcinek 2514 Anastazja (Karolina Bacia), Tomek (Krzysztof Chodorowski) foto: x-news

W 2531 odcinku "Na Wspólnej" życie Tomka (Krzysztof Chodorowski) i Anastazji (Karolina Bacia) nabierze rozpędu! Młodzi mieli poczekać z seksem, ale namiętność wygrała. Po pierwszej wspólnie spędzonej nocy dziewczyna będzie przerażona spóźniającą się miesiączką i wykona test ciążowy, który okaże się pozytywny. Tomek zachowa zimną krew i oświadczy się ukochanej obiecując, że dadzą sobie radę. Co dokładnie wydarzy się w nowych odcinkach "Na Wspólnej" w TVN?

"Na Wspólnej" odcinek 2531 w czwartek 17.08.2017, o godz. 20.15 w TVN

Związek Anastazji i Tomka nabierze tempa. Już w 2531 odcinku "Na Wspólnej" okaże się, że młodzi zapamiętają pierwszą wspólną noc do końca życia!

W premierowych odcinkach "Na Wspólnej" Anastazja przestraszy się, gdy zda sobie sprawę, że spóźnia jej się miesiączka. Od razu wykona test, ale nie będzie miała odwagi by spojrzeć na wynik.

Dziewczyna spotka się z ukochanym i wręczy mu test. Dopiero w jego obecności dowie się, że jest w ciąży. Anastazja będzie przerażona, ale Tomek zachowa zimną krew i głowę na karku.

Chłopak porozmawia z Igorem (Jakub Wesołowski), który pogratuluje mu ojcostwa i zapewni, że to najpiękniejsze, co może spotkać dwoje zakochanych ludzi.

Jeszcze tego samego dnia Tomek portwie Anastazję z baru Ziębów i prowadząc ją w tajemnicze miejsce uklęknie i poprosi ją o rękę! Zachwycona dziewczyna krzyknie "TAK!". Cieszycie się razem z nimi?

Sprawdź: Na Wspólnej. Małżeński kryzys Izabeli i Jerzego

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: