SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2526: Roman ma brata!

Na Wspólnej, odcinek 2526: Roman ma brata!

11.07.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej, Roman Hoffer (Waldemar Obłoza)
Na Wspólnej, Roman Hoffer (Waldemar Obłoza) foto: x-news.pl

W 2526 odcinku "Na Wspólnej" mały Ksawery (Maciej Poppe) zwróci się do dziadka z pomocą przygotowania pracy do szkoły na temat ich rodziny. Roman (Waldemar Obłoza) usiądzie z żoną (Aleksrandra Konieczna) i zaczną ze swoim wnukiem przeglądać zbierane od pokoleń zdjęcia rodzinne. Całkiem przypadkiem Romek znajdzie wśród nich list nadany z Ukrainy, którego nigdy wcześniej nie widział... Co jest w tym liście? Czy Hoffera czeka niespodzianka? Sprawdźcie sami!

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

W nadchodzących odcinkach "Na Wspólnej" okaże się, że list, który Hoffer znajdzie podczas przeglądania pamiątek rodzinnych. Otóż okaże się, że list wysłała jakaś kobieta z Ukrainy z dołączonym zdjęciem pewnego dziecka. Po przeczytaniu listu dowie się, że list wysłała kochanka jego ojca sprzed lat, z którą miał syna — Antoniego.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2519: Roma spowoduje wypadek po pijaku. Kinga weźmie winę na siebie?

Hofferowi zabraknie słów. Nie będzie mógł uwierzyć, że jego uczciwy i prawy ojciec mógł związać się z inną kobietą, mimo swojego dziecka i żony. Roman dojdzie do wniosku, że nie jest jedynakiem. Gdzieś tam jest jego krewny... Czy Romek zdecyduję się na poszukiwania swoje nieznajomego brata? Czy to na pewno dobra decyzja? Jak do sytuacji podejdzie Antoni, kiedy uda im się nawiązać kontakt? Czekacie na nowe odcinki? My też! Bądźcie z nami na bieżąco!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: