SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2525: Agata i Norbert będą żyć bez seksu

Na Wspólnej, odcinek 2525: Agata i Norbert będą żyć bez seksu

13.07.2017, godz. 14:01
Na Wspólnej, Norbert (Michał Malinowski), Agata (Aleksandra Radwan)
Na Wspólnej, Norbert (Michał Malinowski), Agata (Aleksandra Radwan) Rozmowa w parku i namiętne pocałunki. foto: x-news.pl

W 2525 odcinku "Na Wspólnej" Norbeta (Michał Malinowski) zacznie męczyć patrzenie, jak znajome pary będą okazywać sobie miłość. Przez zachowanie współlokatorów uświadomi sobie, że tylko on jest w związku, który nie został jeszcze skonsumowany. Niedawno później podczas rozmowy z Jackiem (Wojciech Rotowski), stwierdzi, że uprawianie seksu, to nie jedyna przyjemność w związku. Jednak pragnienie zbliżenia będzie silniejsze od niego. Napalony Norbert poprosi Bruna (Dawid Czupryński), żeby zwolnił mu mieszkanie na cały wieczór... Czy chłopak dopnie swego? Czy Agata też będzie chciała zbliżenia? Sprawdźcie koniecznie!

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwarku, o godz. 20.15 w TVN

W końcu nadszedł wyczekiwany moment dla Norberta! W 2525 odcinku "Na Wspólnej" do pustego mieszkania przyprowadza swoją dziewczynę, z którą chciałby przeżyć te pierwsze namiętne chwilę.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2519: Roma spowoduje wypadek po pijaku. Kinga weźmie winę na siebie?

Moment po przekroczeniu progu drzwi chłopak zacznie ją rozbierać i namiętnie całować. Dziewczyna powstrzyma jego zapędy i poprosi, by wstrzymali się z tym do chwili, kiedy oboje będą mieli pewność, że ich związek to nie byle co. Agata go, że gdy tylko przyjdzie na to czas, zaczną uprawiać seks... W 2525 odcinku serialu "Na Wspólnej" Norbert bez wyjścia zgodzi się czekać na odpowiednią chwilę. Czy chłopak długo będzie musiał czekać? Czy dziewczyna będzie chciała go szantażować spędzeniem z nią nocy? Bądźcie z nami na bieżąco!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: