SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2524: Tosia ucieknie, zacznie żebrac i trafi na komisariat

Na Wspólnej, odcinek 2524: Tosia ucieknie, zacznie żebrac i trafi na komisariat

10.07.2017, godz. 15:45
Na Wspólnej, odcinek 2519, Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej, odcinek 2519, Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur) foto: x-news

W 2524 odcinku "Na Wspólnej" problemów z dojrzewająca Tosią (Julia Lewenfisz-Górka) ciąg dalszy. Po tym, jak Hofferowie (Małgorzata Socha i Kazimierz Mazur) odmówili nastolatce, by została u nich na dłużej, dziewczyna wróciła do swojego biologicznego ojca. Dziewczyna dalej nie może znieść macochy, która ostatnimi czasy koszmarnie ją irytuje i nie może przebywać z nią w domu. Pewnego dnia Tosia decyduję się na ucieczkę z domu... Co się wydarzy w zbliżających się odcinkach serialu "Na Wspólnej"? Czy Hofferom uda się odnaleźć dziewczynę? Jak zareaguje znienawidzona przez nią macocha? Sprawdźcie jakie losy czekają Tosię 2524 odcinku "Na Wspólnej"

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

W najbliżych odcinkach serialu "Na Wspólnej" Kornacki (Łukasz Matecki) zadzwoni do Hofferów i powie im, że Tosia zniknęła. Hofferowie wraz z Kornackim wspólnie ruszyli na poszukiwania dziecka. Po całej dobie poszukiwania załamany Kamil wróci do domu. Mała Ula stwierdzi, że ucieczka Tosi jest winą rodziców adopcyjnych, dlatego, że ostatnim razem zabronili jej zostać w domu.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2519: Roma spowoduje wypadek po pijaku. Kinga weźmie winę na siebie?

Zuzę będą męczyć myśli, czy dziewczyna jest cała i zdrowa. Nie długo później Kamil zostanie poinformowany, że Tośka znajduję się w na praskim komisariacie. Hoffer uda się na miejsce, gdzie zastanie biologicznego ojca. Policjanci zeznają, że dziewczynę znaleźli na Dworcu Wschodnim, jak żebrała pieniądze od podróżnych na bilet, by dokądś wyjechać.

Sprawdź: Na Wspólnej. Małżeński kryzys Izabeli i Jerzego

Gdy dziewczynka wyjdzie z gabinetu psychologa, szybko rzuci się w objęcia Kamila, za to dla swojego ojca będzie chłodna i okaże mu niechęć. Zmieszany ojciec zawiezie ją do domu. Zuza dojdzie do wniosku, że zachowanie wywodzi się z toksycznej atmosfery w domu Kornackich. Hofferowa będzie próbowała nakłonić męża, żeby coś zrobili z tym problemem, ten jednak zadecyduje, że to nie ich kłopot, tylko Kornackich... Co dalej będzie z Tosią? Czy Kamil jednak zmieni zdanie i pomoże dorastającej dziewczynie? Mamy nadzieję, że tak!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: