SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2523: Pojednanie Oli i Błażeja

Na Wspólnej, odcinek 2523: Pojednanie Oli i Błażeja

13.07.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej, odcinek 2523: Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski)
Na Wspólnej, odcinek 2523: Ola (Marta Wierzbicka), Błażej (Jakub Świderski) foto: x-news.pl

W 2523 odcinku serialu „Na Wspólnej” nadejdzie dzień, w którym Ola (Marta Wierzbicka) oznajmi rodzicom, że jest już gotowa, by wyjechać do Anglii. Młoda Zimińska znalazła już sobie pokój i ma załatwioną pracę w kancelarii znajomego Agnieszki (Katarzyna Walter). Dziewczyna doda też, że chce wyjechać z kraju jak najszybciej. Matka nie będzie mogła przeboleć faktu, że jej ukochane córeczki są ze sobą skłócone... Czy między dorosłymi dziewczynami dojdzie do porozumienia? Czy Ola zdecyduję się pogodzić z Błażejem? Sprawdźcie, co czeka nas w 2523 odcinku „Na Wspólnej"!

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Londyn jest coraz bliżej Oli. Dziewczyna chce wyjechać, jak szybko będzie to możliwe. Rodzice Oli nie będą mogli się pogodzić z tym, że ich kochane córeczki są ze sobą pokłócone. Nic dziwnego, bo trzeba przypomnieć, że Ola była kiedyś zakochana w Błażeju...

Darzyła go ogromną miłością do czasu, gdy dowiedziała się, że ja zdradził z jej własną siostrą! Od tamtej pory nie ma najlepszego kontaktu z Gosią (Anna Kerth)... Podobnie jest z Błażejem, z którym nie chce nawet zamienić słowa. W 2523 odcinku „Na Wspólnej” Danuta (Lucyna Malec) poprosi młodszą córkę, by pogodziła się z siostrą, lecz Ola stanowczo odmówi.

Stwierdzi, że jednym z większych plusów wyjazdu na wyspy, jest fakt, że nie będzie musiała widywać się z Gośką i jej znienawidzonym mężem, ani niańczyć ich dziecka. Czy w 2523 odcinku możemy liczyć na zgodę Zimińskich? Ile jeszcze minie, zanim Ola wyjedzie do Anglii? Oglądajcie najnowsze odcinki „Na Wspólnej” by być na bieżąco!

Sprawdź: Na Wspólnej. Małżeński kryzys Izabeli i Jerzego

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: