SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2523: Ola zostanie matką chrzestną dziecka Gosi

Na Wspólnej, odcinek 2523: Ola zostanie matką chrzestną dziecka Gosi

15.07.2017, godz. 11:00
Na Wspólnej, odcinek 2523: Ola (Matra Wierzbicka), Gosia (Anna Kerth)
Na Wspólnej, odcinek 2523: Ola (Matra Wierzbicka), Gosia (Anna Kerth) foto: x-news.pl

W 2523 odcinku serialu „Na Wspólnej” Ola (Marta Wierzbicka) będzie w pełni gotowa do wylotu za granicę. Gdy powie swoim rodzicom, że wyjeżdża do Anglii, Ci nie będą w stanie pogodzić się ze z faktem, że ich córki są ze sobą skłócone. Ziemińscy poproszą córkę, by przed wylotem do Londynu pogodziła się ze swoją siostrą. Tymczasem Gosia (Anna Kerth) i Błażej (Jakub Świderski) poproszą Olę, by została mamą chrzestną ich synka...

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Londyn już czeka na Olę. Dziewczyna zechcę wyjechać,  jak szybko to będzie możliwe, ale jej rodzice nie chcą, by ich córki rozstały się w niezgodzie. Młoda Zimińska jednak nie zdecyduję się pogodzić z Gosią i Błażejem, ze względu na krzywdy, jakie jej oboje wyrządzili. Ola uzna, że nic już jej nie trzyma w Polsce i najchętniej chciałaby wyjechać lada dzień.

Podczas spotkania z Błażejem, kiedy ten poprosi Olę o wybaczenie i zrozumienie, ta da mu do zrozumienia, że nie zamierza zostawać tylko po to, by z nimi widywać i niańczyć ich syna. Młodzi rodzice zechcą, by to właśnie ona została matką chrzestną ich dziecka, ale co na to Ola? Czy w 2523 odcinku „Na Wspólnej” zdecyduję się poczekać jeszcze z wyjazdem do Anglii? Śledźcie losy Oli i bądźcie z nami na bieżąco!

Sprawdź: Na Wspólnej. Małżeński kryzys Izabeli i Jerzego

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: