SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2521: Gosia urodzi zdrowego chłopca

Na Wspólnej, odcinek 2521: Gosia urodzi zdrowego chłopca

11.07.2017, godz. 16:45
Na Wspólnej, odcinek 2521, Gosia (Anna Kerth) Ola (Marta Wierzbicka)
Na Wspólnej, odcinek 2521, Gosia (Anna Kerth) Ola (Marta Wierzbicka) foto: x-news.pl

W 2521 odcinku "Na Wspólnej" Gdy Gosia (Anna Kerth) będzie wychodzić z mieszkania Oli (Marta Wierzbicka) , dostanie mocnych skurczów. Olka podejdzie do sprawy spokojnie i krok po kroku sprowadzi siostrę przed swój dom. Kiedy Ola zobaczy samochód i natychmiastowo zatrzyma kierowcę i poprosi o pomoc w dowiezieniu ich do szpitala. Czy poród przebiegnie bezproblemowo? Gdzie jest najbardziej potrzebny Błażej (Jakub Świderski)? Sprawdźcie, co wydarzy się w 2521 odcinku "Na Wspólnej" już niebawem!

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Już niedługo w serialu "Na Wspólnej" na świat przyjdzie syn Błażeja i Gosi — mały Mareczek. Gdy Ola wraz z Gosią bezpiecznie dostaną się do szpitala, siostra zdecyduję się asystować przyszłej mamie przy porodzie. Niestety lekarz zdiagnozuje, że płód jest nieprawidłowo ułożony, co poskutkuje cesarskim cięciem.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2519: Roma spowoduje wypadek po pijaku. Kinga weźmie winę na siebie?

Ostatkami sił Gosia prosi, by Błażej zjawił się tu lada moment. Ziemińska natychmiastowo poinformuje Błażeja. Chłopak szybko poprosi kolegę, żeby go zastąpił i pośpiechu uda się do szpitala. W momencie, gdy zjawi się już na oddziale, zastanie czekających Olę i Marka, którzy potraktują go niemal wrogo. Po dłuższej chwili pielęgniarka oznajmi, że zdrowy chłopak przyszedł na świat. Ola będzie ogromnie wzruszona, kiedy weźmie siostrzeńca na ręce. Wyczerpana Gosia przeprosi siostrę za cierpienie, jakiego przez nią doznała i jednocześnie podziękuje za wszystko, co dla niej zrobiła. Między siostrami nastąpi pojednanie. Do sali wejdzie Błażej, a Ola zerwie się i wyjdzie. Wieczora Ziemińscy ze łzami w oczach będą wspominać cały dzień pełen wrażeń i stresu. Wszyscy zgodzą się, że Mareczek przyszedł na świat w idealnym momencie.

Sprawdź: Na Wspólnej. Małżeński kryzys Izabeli i Jerzego

Dzięki niemu, relacje między Gosią i Olą się znacznie poprawiły przed wyjazdem młodszej z nich za granicę. Rodzina odczuję ulgę, że topór wojenny został zakopany. Świeżo upieczona mama będzie wniebowzięta, gdy Ola zechce być matką chrzestną. Pomimo pojednania sióstr, to młoda Ziemińska da Błażejowi do zrozumienia, że nie zamierza się z nim godzić. Czy nowy członek rodziny spowoduje, że Ola na dłużej zostanie w kraju? Czy Błażej z Małgosią będą dobrymi i szczęśliwymi rodzicami? Oglądajcie nadchodzące odcinki serialu "Na Wspólnej", by być na bieżąco - razem z nami!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: