SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2520: Włodek trenuje przed udziałem w Milionerach

Na Wspólnej, odcinek 2520: Włodek trenuje przed udziałem w Milionerach

25.07.2017, godz. 15:45
Na Wspólnej, Włodek (Mieczysław Hryniewicz) Maria (Bożena Dykiel)
Na Wspólnej, Włodek (Mieczysław Hryniewicz) Maria (Bożena Dykiel) foto: x-news.pl

W 2520 odcinku "Na Wspólnej" Tomek podstępem zgłosi Włodka do udziału w "Milionerach". Zięba będzie zaskoczony, ale pewny siebie. Żeby mieć większe szanse na milion będzie musiał jednak potrenować. W nowych odcinkach "Na Wspólnej" rodzina Ziębów będzie żyła tylko udziałem seniora w telewizyjnym show - czy Włodek wygra fortunę?

"Na Wspólnej" odcinek 2520 w poniedziałek 1.08.2017, o godz. 20.15 w TVN

W 2520 odcinku "Na Wspólnej" Tomek podstępem nakłania Włodka do udziału w "Milionerach". Na koniec rozmowy kwalifikacyjnej Roman z zaskoczeniem dowiaduje się, że to on będzie kołem ratunkowym Zięby.

W 2522 odcinku "Na Wspólnej" Zięba dzień i noc przygotowuje się do "Milionerów". Cała rodzina stara się mu pomagać. Franek ćwiczy z nim matematykę, Damian - zagadnienia polityczne, Roman zaś ciągle dzwoni, by dodać przyjacielowi otuchy.

Włodek wystąpi w "Milionerach" w 2524 odcinku "Na Wspólnej". W studio towarzyszą mu Maria i Monika. Zięba jest tak zdenerwowany, że chce się wycofać tuż przed rozpoczęciem programu. Postanawia jednak rozpocząć grę. Niestety, przy jednym z pytań wykorzystuje drugie koło ratunkowe - pytanie do publiczności. Teraz pozostał mu jedynie telefon do przyjaciela... Ostatecznie Włodek zrezygnuje z dalszej gry, gdy na jego koncie będzie ćwierć miliona! Postanowi więcej nie ryzykować.

W 2526 odcinku "Na Wspólnej" Maria i Włodek zastanawiają się na co przeznaczyć wygrane 250 tysięcy. Pomaga im sąsiad, Muszko. Po południu Ziębowie zapraszają wszystkie swoje dzieci i ich rodziny na obiad.

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2524: Tosia ucieknie, zacznie żebrac i trafi na komisariat

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: