SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2518: Agnieszka pozbędzie się Darka złodzieja?

Na Wspólnej, odcinek 2518: Agnieszka pozbędzie się Darka złodzieja?

26.07.2017, godz. 15:45
Na Wspólnej odcinek 2517, Darek (Michał Mikołajczak)
Na Wspólnej odcinek 2517, Darek (Michał Mikołajczak) foto: x-news

Darek (Michał Mikołajczyk) jest oszustem, a niedawno okazał się jeszcze złodziejem! W "Na Wspólnej" Agnieszka (Katarzyna Walter) nie zamierza tego tolerować. Prawniczka będzie próbowała pozbyć się dawnego kochanka z kancelarii. Czy w 2518 odcinku "Na Wspólnej" Olszewska przechytrzy Żbika?

"Na Wspólnej" odcinek 2518 w środę 26.07.2017, o godz. 20.15 w TVN

Agnieszka mści się na Darku. A on zdecydowanie sobie na to zasłużył! Żbik to oszust i zdrajca, który manipulował Olszewską, żeby wyłudzić od niej kancelarię z dobrą reputacją. Gdy w 2517 odcinku "Na Wspólnej" wyszło na jaw, że Darek dodatkowo jest złodziejem i wyjmuje z kasy olbrzymie sumy, Weronika (Renata Dancewicz) zapytała przyjaciółkę, jak długo jeszcze zamierza to tolerować.

Na szczęście prawniczka ma już plan. Olszewska poprosiła o pomoc Korzeniewskiego (Marek Richter). Mężczyzna miał udać się do Darka w pilnej i nielegalnej sprawie. Jeśli Żbik się na to złapie, Agnieszka będzie miała na niego haka. Ale... To może nie być takie proste. Darek nie chce niszczyć swojej reputacji.

W 2518 odcinku "Na Wspólnej" Podstawiony przez Agnieszkę biznesmen ponownie przychodzi do Darka. Proponuje mu 30 tys. zł łapówki za sfałszowanie umowy. Żbik waha się. Czy plan Agnieszki się powiedzie i Darek raz na zawsze zniknie z jej życia prywatnego i zawodowego?

Sprawdź też: Na Wspólnej, odcinek 2524: Tosia ucieknie, zacznie żebrac i trafi na komisariat

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: