SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2517: Agnieszka mści się na Darku

Na Wspólnej, odcinek 2517: Agnieszka mści się na Darku

27.06.2017, godz. 10:00
Na Wspólnej odcinek 2517, Darek (Michał Mikołajczak)
Na Wspólnej odcinek 2517, Darek (Michał Mikołajczak) foto: x-news

W 2517 odcinku serialu "Na Wspólnej" nadejdzie dzień zemsty na Darku (Michał Mikołajczak). Agnieszka (Katarzyna Walter) będzie realizować swój plan odwetu na zdradzającym partnerze. Co zrobi Olszewska w 2517 odcinku serialu "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2517 w środę 19.07.2017, o godz. 20.15 w TVN

Świetna wiadomość dla fanów Agnieszki! Olszewska w 2517 zemści się na zdrajcy. Darek nieźle pożałuje tego, co zrobił... Jednakże Agnieszkę czekają komplikacje i będzie musiała wykazać się sporą cierpliwością, by osiągnąć swój cel. Prawniczka dużo zaryzykuje swoim planem. Kiedy odejdzie Żbik, za nim ruszy również Aneta (Dorota Krempa) i kancelarię opuści również najlepszy klient, Olczyk (Paweł Leski).

Agnieszka w 2517 odcinku serialu "Na Wspólnej" o pomoc w zrealizowaniu planu zemsty poprosi Korzeniewskiego (Marek Richter). Będzie on musiał poprosić Darka o pomoc w rozwiązaniu pewnej sprawy...

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2500: Maria i Włodek wylecą do Paryża

Klient kancelarii Olszewskiej poprosi Żbika w 2517 odcinku serialu "Na Wspólnej" o nielegalną pomoc prawną, za ogromną sumę pieniędzy - 30 000 zł za rozwiązanie umowy z pewną spółką, z dokumentami wypisanymi na miesiąc wstecz. Darek będzie się zastanawiał, czy podjąć się zlecenia. W końcu niestety postanowi tego nie robić, w obawie o swoją reputację. Agnieszka jednakże tak łatwo nie odpuści i w końcu zemści się na zdradzającym partnerze.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: