SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2515: Brwinowska pozwie Smolnego

Na Wspólnej, odcinek 2515: Brwinowska pozwie Smolnego

18.07.2017, godz. 16:45
Na Wspólnej, odcinek 2515 Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka)
Na Wspólnej, odcinek 2515 Krzysztof Smolny (Łukasz Konopka) foto: x-news.pl

W 2515 odcinku „Na Wspólnej” Brwinowska (Marta Dąbrowska) pozwie Krzysztofa (Łukasz Konopka) po tym, jak w swojej gazecie zrobił na jej temat zakłamany artykuł. Kobieta pozwie gazetę należącą do Smolnego i będzie żądała odszkodowania za naruszenie prywatności i robienia widowiska z jej choroby. Podczas rozmowy z redaktorem w 2515 odcinku „Na Wspólnej”, Brwinowska będzie miała dla niego kuszącą propozycję...

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Po tym, jak w 2511 odcinku serialu „Na Wspólnej” Brwinowska straciła angaż w filmie, musiała szybko ratować swój wizerunek. Krzysztof zrobił gwieździe zdjęcia przed szpitalem, a następnie ogłosił w mediach, że jest ona umierająca.

Po wydaniu gazety Brwinowska pozwała gazetę należącej Smolnego za naruszenie prywatności i robienia sensacji z jej choroby. Krzysztof spotka się ze wściekłym mężem aktorki. Brwinowska zażąda 300 tysięcy złotych zadośćuczynienia. Kiedy Smolny zechce porozmawiać z Dorotą, ta złoży mu zaskakująca propozycję... Co kobieta szykuje na redaktora? Zobaczcie zwiastun do zbliżającego się 2515 odcinka „Na Wspólnej”!

Sprawdź: Na Wspólnej. Małżeński kryzys Izabeli i Jerzego

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: