SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2514: Anastazja zamieszka u Ziębów

Na Wspólnej, odcinek 2514: Anastazja zamieszka u Ziębów

14.07.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej, odcinek 2514 Anastazja (Karolina Bacia), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
Na Wspólnej, odcinek 2514 Anastazja (Karolina Bacia), Włodek (Mieczysław Hryniewicz) foto: TVN/X-NEWS

W 2514 odcinku serialu „Na Wspólnej” Anastazja wprowadzi się do Ziębów. Po południu zagości z Tomkiem na obiedzie u Igora i Elżbiety. Dziewczyna nie będzie czułą się tam komfortowo. Gdy zaczynie namawiać gospodarzy na dziecko, dojdzie do nieprzyjemnej sytuacji. Zobaczcie, co się stanie w 2514 odcinku „Na Wspólnej”!

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Kiedy neonaziści związali i pobili Tomka, w ostatniej chwili uratowała go jego ukochana. Trzyńskiej było wstyd za zachowanie swojego brata i zdziwiła się, kiedy chłopak oznajmił jej, że nie zgłosi tego na policję, a stanie po w obronie jej brata. Młody student zrozumiał, że zachowanie Joachima wynikło z troski o siostrę. Gdy Ziębowie się o wszystkim dowiedzieli, byli wstrząśnięci tym, co go spotkało.

W 2514 odcinku „Na Wspólnej” Tomek zapyta gospodarzy, czy Anastazja mogłaby z nimi zamieszkać na stałe. Ziębowie zgodzą się, lecz dziewczyna będzie miała wątpliwości. Wytłumaczy ukochanemu, że chciałaby wcześniej porozmawiać o tym z bratem. Joachim nieoczekiwanie zjawi się na Wspólnej. Jak się okaże, powodem jego wizyty będzie chęć przekonania siostry, by wróciła do domu, bo jak uważa, że Tomek się nią tylko bawi.

Dziewczyna wybije mu z głowy, mówiąc, że gdyby tak było, to bałby się jego gróźb. Wyjaśni swojemu bratu, że pragnie jego zarówno jak Tomka. Anastazja będzie chciała zacząć normalnie życie i nie będzie miała zamiaru wybierać pomiędzy jednym a drugim. Rodzeństwo przytuli się na pożegnanie. Dla obojga z nich będzie to trudna chwila....

Czy Anastazja będzie starała się odzyskać brata? Czy mieszkając z Tomkiem, będzie szczęśliwa? Zobaczcie zwiastun 2514 odcinka „Na Wspólnej” i bądźcie na bieżąco!

Sprawdź: Na Wspólnej. Małżeński kryzys Izabeli i Jerzego

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: