SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2510: Zespół Kingi zacznie się buntować

Na Wspólnej, odcinek 2510: Zespół Kingi zacznie się buntować

19.06.2017, godz. 14:45
Na Wspólnej, Roma (Julia Kamińska), Kinga (Ilona Wrońska)
Na Wspólnej, Roma (Julia Kamińska), Kinga (Ilona Wrońska) foto:

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Kinga (Ilona Lewandowska) będzie miała powody do zmartwień. Gdy wszystkie sprawy zawodowe zaczną wychodzić na prostą, a agencja pod jej dowództwem zajmie czołowe miejsce w rankingu firm reklamowych, jej pracownicy zaczną się buntować. W 2510 odcinku "Na Wspólnej" to Roma (Julia Kamińska) zacznie podjudzać pozostałych współpracowników, by wspólnie zażądali podwyżki.

"Na Wspólnej" odcinek 2510 w środę 10.07.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Kinga będzie z siebie dumna, gdy dowie się, że agencja pod jej dowództwem zajęła czołowe miejsce w rankingu najlepszych firm reklamowych. Kupi więc szampana i poczęstunek, by przekazać dobre wieści swoim pracownikom. To jednak będzie dopiero początek jej kłopotów.

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2500: Maria i Włodek wylecą do Paryża

W 2510 odcinku "Na Wspólnej" wredna Roma szybko zniszczy dobry humor szefowej. Zacznie podjudzać kolegów i koleżanki z pracy, by wspólnie poprosili o solidną podwyżkę - w końcu to im firma zawdzięcza tak dobre wyniki.

Brzozowska nie będzie chętna rozdawać premie. Uzna, że firma dopiero co wyszła z olbrzymich długów. Oficjalna rozmowa Kingi z podwładnymi szybko się skończy. Kinga poprosi, by wrócili do tematu za kilka miesięcy. Coś nam jednak mówi, że Roma utrudni Brzozowskiej życie...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: