SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2510: Ostrowski uratuje Oliwię?

Na Wspólnej, odcinek 2510: Ostrowski uratuje Oliwię?

16.06.2017, godz. 15:45
Na Wspólnej odcinek 2510, Oliwia (Anna Żydka), Ostrowski (Marek Kalita)
Na Wspólnej odcinek 2510, Oliwia (Anna Żydka), Ostrowski (Marek Kalita) foto:

W "Na Wspólnej" Ostrowski (Marek Kalita) uratuje Oliwię (Anna Żydka) przed śmiercią. Iwona (Maria Barełkowska-Cyrwus) pojawi się w szpitalu z nastoletnią córką, która jest o krok od śmierci. Była żona lekarza będzie nalegała, by ten naciągnął przepisy i zapisał Oliwię na listę pilnie oczekujących na przeszczep serca. Mężczyzna zrobi, co w jego mocy, ale w konsekwencji straci pracę! Co się wydarzy w 2510 odcinku "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2510 w środę 10.07.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Ostrowski zaryzykuje swoją posadę, by ratować  życie Olwii. Nastolatka jest córką jego byłej żony, ale to nie on jest ojcem dziewczynki. Mimo to, zachowa się naprawdę szlachetnie i zrobi wszystko, by ją uratować.

Oliwia będzie bliska śmierci, a uratować ją może jedynie przeszczep serca. Gdy pewnego dnia dziewczyna zacznie się dusić, Arek odratuje ją i przy szpitalnym łóżku złoży jej obietnicę, że zrobi wszystko, by wyzdrowiała.

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2500: Maria i Włodek wylecą do Paryża

Jeszcze tego samego dnia Ostrowski wpisze nastolatkę na listę pilnie oczekujących na przeszczep. Serce szybko się znajdzie, a ordynator sam podejmie się operacji. Zabieg się powiedzie, ale sytuacja zwróci na siebie uwagę dyrektorki. Kolenda (Katarzyna Wajda) przyjrzy się całej sprawie i oskarży Ostrowskiego o fałszowanie dokumentacji medycznej!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: