SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2510: Mikołaj przegra fortunę

Na Wspólnej, odcinek 2510: Mikołaj przegra fortunę

07.07.2017, godz. 14:09
Na Wspólnej, odcinek 2510, Mikołaj Leszczyński (Krzysztof Wieszczek)
Na Wspólnej, odcinek 2510, Mikołaj Leszczyński (Krzysztof Wieszczek) Rozgrywka w pokera, która okaże się pułapką. Uzależniony od hazardu Mikołaj jest w tarapatach! foto: x-news.pl

W 2510 odcinku "Na Wspólnej" Mikołaj (Krzysztof Wieszczek) pomimo próśb i żądań ze strony Nicole (Maria Niklińska) dalej idzie w złym kierunku. Dusza hazardzisty po raz kolejny się obudzi, co spowoduje, że młody ojciec da się przekonać Adamowi na jeszcze jedną grę. Podczas rozgrywki można ponoć wygrać kilkaset tysięcy złotych. Mikołaj rozpocznie grę, nie zdając sobie sprawy, że to pułapka. Czy Mikołaj zaryzykuję ostatnie pieniądze? Co, jeżeli w 2510 odcinku "Na Wspólnej" zabraknie mu szczęścia i będzie zmuszony oddać wszystko?

"Na Wspólnej" odcinek 2510 w środę 12.07.2017, o godz. 20.15 w TVN

Zapowiadało się, że po rozmowie z ukochaną wszystko przemyślał i przestanie myśleć o hazardzie. Jak się jednak okaże, niewiele czasu musiało minąć, żeby Mikołaj znowu zaczął ryzykować przyszłość swojej rodziny. W 2510 odcinku zostanie zaproszony na jeszcze jedną rozgrywkę, w której do wygrania będzie ogromna kwota sięgająca kilkuset tysięcy złotych.

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2508: Tomek wybaczy Joachimowi?

Leśniewski zastanowi się, czy wrócić do pokera. Wreszcie okłamie Honoratę i pojedzie do kasyna. Wkrótce jego matka odkryje, że z domu zniknęły wszystkie pieniądze. Po rozpoczęciu gry Mikołaj zda sobie sprawę, że nie został ściągnięty bez powodu... cała rozgrywka okażę się pułapką! Zobaczcie zwiastun 2510 odcinka, który będzie na naszych telewizorach już w środę 12.07.2017, o godz. 20:15:

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: