SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2509: Żaneta jest w ciąży!

Na Wspólnej, odcinek 2509: Żaneta jest w ciąży!

19.06.2017, godz. 13:45
Na Wspólnej odcinek 2423, Żaneta (Anna Guzik), Wojtek (Wojciech Błach)
Wojtek i Żaneta czasem nie wiedzą, co robić. foto: x-news

To już pewne, że Żaneta (Anna Guzik) w serialu "Na Wspólnej" będzie miała dziecko! Ciąża Anny Guzik nie została ukryta w produkcji "Na Wspólnej" i już w 2509 odcinku serialu bohaterka dowie się, że jest w ciąży. Co wydarzy się w 2509 odcinku serialu "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2509 we wtorek 11.07.2017, o godz. 20.15 w TVN

W 2509 odcinku serialu "Na Wspólnej" Żaneta i Wojtek (Wojciech Błach) poczują się najszczęśliwsi na świecie! Zanim jednak wesoła nowina do nich dotrze, ukochany Szulcowej zaproponuje żonie, aby pod wieczór wybrali się na tor i wspólnie spędzili trochę czasu. Oczywiście Żaneta pozytywnie zareaguje na ten pomysł, jednakże pewne wydarzenia pokrzyżują ich plany.

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2510: Ostrowski uratuje Oliwię?

Żaneta w 2509 odcinku serialu "Na Wspólnej" poczuje nagłe zawroty głowy i za namową przyjaciółki zrobi sobie badania kontrolne. Po wyjściu od lekarza Szulcowa będzie w autentycznym szoku. Kiedy Wojtek zadzwoni, żona każe mu natychmiast wrócić do domu i zrezygnuje z wieczornego wypadu. Kiedy już małżonkowie spotkają się w domu w 2509 odcinku serialu "Na Wspólnej", Żaneta oznajmi Wojtkowi, że zostaną rodzicami! Radości nie będzie końca.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: