SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2507: Tosia zamieszka u Hofferów

Na Wspólnej, odcinek 2507: Tosia zamieszka u Hofferów

19.06.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej odc. 2295. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur)
Na Wspólnej odc. 2295. Tosia (Julia Lewenfisz-Górka), Ula (Ania Niedźwiecka), Zuza (Małgorzata Socha), Kamil (Kazimierz Mazur) foto: TVN/X-NEWS

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Tosia (Julia Lewenfisz-Górka) zamieszka u Zuzy (Małgorzata Socha) i Kamila (Kazimierz Mazur). W 2507 odcinku "Na Wspólnej" nastolatka pojawi się w domu Hofferów i sama poprosi, by mogła u nich zostać, bo musi odpocząć od macochy. Ula (Ania Niedźwiecka) nie będzie zachwycona jej powrotem, a adopcyjni rodzice dziewczynek będą musieli przebrnąć przez trudny okres dojrzewania Tosi.

"Na Wspólnej" nowe odcinki od poniedziałku do czwartku, o godz. 20.15 w TVN

Zuza i Kamil nie mogą mieć własnych dzieci więc zdecydowali się na adopcję. Najpierw pod ich dach trafiła Ula, a jakiś czas później starsza Tosia. Dziewczynka jednak wróciła do biologicznego ojca. Kornacki (Łukasz Matecki) najwyraźniej nie sprawdzi się w roli opiekuna i nastolatka wróci do Hofferów...

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2500: Maria i Włodek wylecą do Paryża

Już w 2507 odcinku "Na Wspólnej" dziewczynka odwiedzi swoich dawnych opiekunów i poprosi, by pozwolili jej zostać, bo denerwuje ją macocha. Zuza i Kamil omówią sprawę z ojcem dziewczynki i dojdą do wniosku, że powinni dzielić na pół wszystko, co mówi Tosia, bo wkracza właśnie w burzliwy okres dojrzewania. W efekcie nastolatka zostanie jakiś czas w domu Zuzy i Kamila. Ula nie będzie zachwycona, bo Tosia wcale nie będzie chciała się z nią bawić. Młodsza z córek poskarży się rodzicom, że Tosia bez przerwy siedzi przed komputerem.

-Tosia wróci do Hofferów. Wchodzi w trudny wiek, jest typową nastolatką. Te emocje i hormony, który w niej buzują, będą sprawcami wielu trudnych sytuacji. Do tego stopnia, że będzie zaangażowany psycholog. Będą się czuli zagubieni i oszukani przez Tosię - powiedziała Małgorzata Socha w nagraniu zza kulis serialu "Na Wspólnej".

ZOBACZCIE całe WIDEO >>>

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: