SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2507: Tomek umrze?

Na Wspólnej, odcinek 2507: Tomek umrze?

05.07.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej, odciek 2507, Tomek (Krzysztof Chodorowski)
Tomek porwany przez oprychów! Czy ktoś go uratuje? foto: x-news

W 2507 odcinku "Na Wspólnej" Tomek (Krzysztof Chodorowski) zostanie podstępem złapany i porwany przez neonazistów! Odpowiedzialny za to wszystko będzie brat Anastazji (Karolina Bacia). Czy Tomek zdaję sobie sprawę z niebezpieczeństwa, jakie na niego czeka? Czy w 2507 odcinku "Na Wspólnej" życie Tomka będzie zagrożone?

"Na Wspólnej" odcinek 2507 w czwartek 6.07.2017, o godz. 20.15 w TVN

W 2507 odcinku serialu "Na Wspólnej" Anastazja nie będzie zdawać sobie sprawy, jak wielkie niebezpieczeństwo czeka jej chłopaka Tomka. Brat dziewczyny - Joachim (Michał Jurkowski) - okłamie ją mówiąc, że wróci do domu później, z powodu natłoku pracy z "Balonem" (Szymon Roszak), gdy w rzeczywistości zasadzi się na ukochanego siostry, by wymierzyć mu "sprawiedliwość"

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2506: Olaf udowodni swoją niewinność

Tomek w 2507 odcinku serialu "Na Wspólnej" dostanie wiadomość, w której zostanie poinformowany o dalszych planach związanych z przebudową miejscowego parku. W SMS-ie będzie napisane, że deweloper ma w koncepcji wyciąć wiele drzew. Neonazista bezzwłocznie zadzwoni do Anastazji i uda się w okolice zaplanowanych prac. Gdy później w 2507 odcinku "Na Wspólnej" dziewczyna będzie próbowała się skontaktować z Tomkiem, usłyszy odgłosy bijatyki oraz głos jednego z napastników — swojego brata! Blondynka wyruszy na pomoc swojemu ukochanemu, który w międzyczasie zostanie brutalnie pobity, pocięty i związany przez swoich oprawców. Czy pomoc przybędzie na czas? Zobaczcie zapowiedź czwartkowego odcinka!

Chcesz wiedzieć więcej o serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: