SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2504: Iwona nadal kocha Arka

Na Wspólnej, odcinek 2504: Iwona nadal kocha Arka

30.06.2017, godz. 14:45
Na Wspólnej odcinek 2515, Iwona (Maja Barełkowska-Cyrwus), Arek Ostrowski (Marek Kalita)
Na Wspólnej odcinek 2515, Iwona (Maja Barełkowska-Cyrwus), Arek Ostrowski (Marek Kalita) foto:

Iwona (Maja Barełkowska-Cyrwus) odbierze Ewie (Ewa Gawryluk) Arka (Marek Kalita)? Już w 2504 odcinku "Na Wspólnej" była żona lekarza da Ewie do zrozumienia, że zazdrości jej związku z Ostrowskim. W 2515 odcinku "Na Wspólnej" matka Oliwii (Anna Żytka) pocałuje dawnego partnera!

"Na Wspólnej" odcinek 2504 w poniedziałek 3.07.2017, o godz. 20.15 w TVN

Iwona wciąż kocha Arka? Kobieta po latach nieobecności znów pojawiła się w jego życiu, gdy okazało się, że jej nastoletnia córka jest ciężko chora. Ostrowski narazi się dyrektorce szpitala i uratuje życie Oliwii, a to da Iwonie do zrozumienia, że były mąż wciąż coś do niej czuje.

Wcześniej jednak, w 2504 odcinku "Na Wspólnej" Iwona powie Ewie, że zazdrości jej związku z lekarzem. Ich drogi rozeszły się zaraz po ślubie, bo oboje doszli do wniosku, że zwyczajnie do siebie nie pasują. Nowakowa nie będzie zazdrosna, a powinna!

Zobacz też: Na Wspólnej. Żaneta i Wojtek stracą dach nad głową?

W 2515 odcinku "Na Wspólnej" Oliwia po przeszczepie serca zacznie wracać do zdrowia. Ostrowski przyjdzie do swojego mieszkania - w którym przypominamy mieszka teraz Iwona - po kilka swoich rzeczy. Kobieta uzna, że poświęcenie Arka jest wystarczającym dowodem na jego miłość. Postanowi go więc pocałować, a on nie będzie protestował. Następnego dnia okaże się, że Oliwia może już wrócić do domu w Krakowie. Iwona i Ostrowski zgodnie ustalą, że ich poniosło i zachowując swój pocałunek w tajemnicy, pożegnają się jako przyjaciele.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: