SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2500: Seks Ziębów na zgodę

Na Wspólnej, odcinek 2500: Seks Ziębów na zgodę

09.06.2017, godz. 15:00
Na Wspólnej, odcinek 2500, Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
Maria i Włodek zażegnają konflikt w 2500 odcinku serialu "Na Wspólnej". foto: x-news

W jubileuszowym 2500 odcinku serialu "Na Wspólnej" Ziębowie zakopią topór wojenny! Po tylu latach małżeństwa nie jest możliwe, aby z dnia na dzień ich uczucie mogło wygasnąć. Pomimo konfliktu w końcu dojdą do porozumienia i w 2500 odcinku serialu "Na Wspólnej" Maria (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz) pogodzą się w sypialni!

"Na Wspólnej" odcinek 2500 w poniedziałek 26.06.2017, o godz. 20.15 w TVN

Konflikt w małżeństwie Ziębów powstał po tym, jak Włodek poczuł się niesprawiedliwie wobec zakazów Marii. Głowa rodziny stwierdziła, że nie może już dłużej żyć pod pantoflem, kiedy ukochana żona wyrzuciła jego zestaw do wędkowania. Spowodowało to masę konfliktów oraz niepokój najbliższych. Pozew o rozwód został złożony, a termin rozprawy już jest wyznaczony. Całe szczęście Ziębowie zdołają się pojednać w 2500 odcinku serialu "Na Wspólnej"! W jubileuszowym odcinku nie będzie miejsca na płacz.

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2493: Rozwód Ziębów po 45 latach małżeństwa

Jak podaje "Świat Seriali" Tomek (Krzysztof Chodorowski) po nocy spędzonej z Anastazją (Karolina Bacia) w domu Ziębów, usłyszy, że nie tylko on i jego ukochana się pogodzili. Wszystko wskazuje na to, że ogień Marii i Włodka jeszcze się nie wypalił, lecz jedynie nieco przygasł, aby ponownie wybuchnąć i scalić ich małżeństwo. Namiętny seks na zgodę w 2500 odcinku serialu "Na Wspólnej", chociaż może zniechęci Tomka i Anastazję do własnych igraszek, to z pewnością ucieszy najbliższych. W końcu rodzina Ziębów nie mogłaby się rozpaść!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: