SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2500: Pojednanie Ziębów! Nie będzie rozwodu Marysi i Włodka w TVN

Na Wspólnej, odcinek 2500: Pojednanie Ziębów! Nie będzie rozwodu Marysi i Włodka w TVN

28.05.2017, godz. 11:30
Na Wspólnej odcinek 2500, Włodek (Mieczysław Hryniewicz), Marysia (Bożena Dykiel)
Na Wspólnej odcinek 2500, Włodek (Mieczysław Hryniewicz), Marysia (Bożena Dykiel) foto:

Fani Marii (Bożena Dykiel) i Włodka (Mieczysław Hryniewicz) mogą odetchnąć z ulgą. W 2500 odcinku "Na Wspólnej" dojdzie do wielkiego pojednania Ziębów i wygląda na to, że uda im się uniknąć rozwodu! Co dokładnie wydarzy się w premierowych odcinkach "Na Wspólnej"? Marysia i jej mąż pokonają wielki kryzys, który dopadł ich po 45 latach małżeństwa?

"Na Wspólnej" odcinek 2500 w poniedziałek 26.06.2017, o godz. 20.15 w TVN

Fani "Na Wspólnej" doskonale wiedzą, że seniorzy z ekranu mają ze sobą na pieńku odkąd Włodek dowiedział się, że żona wyrzuciła jego ukochane wędki. Choć powód wydaje się błahy, to dla Zięby miarka się przebrała. Mężczyzna wyprowadził się z domu i zażądał rozwodu. Czy sytuację jeszcze da się uratować?

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2493: Rozwód Ziębów po 45 latach małżeństwa

Monika (Sylwia Gliwa) i Bogdan (Wojciech Brzeziński) próbowali pogodzić rodziców  i wysyłali ich na terapię dla par, ale to niewiele dało. Włodek jest załamany faktem, że Marysia "zmarnowała" mu aż 45 lat życia i kategorycznie chce od niej odejść!

Ich losy będą ważyły się do ostatniej chwili, ale wygląda na to, że uda im się pokonać przeciwności losu! Na najnowszych zdjęciach z planu 2500 odcinka "Na Wspólnej" wyraźnie widać, że między Marysią i Włodkiem wszystko jest tak, jak powinno być. Zakochani świętują w towarzystwie rodziny i znajomych - to znaczy rozwodu nie będzie? OBY!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: