SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2495: Agnieszka dowie się o romansie Darka i wróci do Rafała

Na Wspólnej, odcinek 2495: Agnieszka dowie się o romansie Darka i wróci do Rafała

16.05.2017, godz. 20:00
Na Wspólnej 2289, Agnieszka (Katarzyna Walter), Rafał (Lech Mackiewicz)
Na Wspólnej 2289, Agnieszka (Katarzyna Walter), Rafał (Lech Mackiewicz) foto:

Agnieszka (Katarzyna Walter) pozna bolesną prawdę i w 2495 odcinku "Na Wspólnej" odkryje romans Darka (Michał Mikołajczak). To cios w serce prawniczki, która zorientuje się, że młody kochanek tylko żerował na jej pozycji i podstępem próbował odebrać jej wszystko, co miała - czyli kancelarię. W "Na Wspólnej" załamana Olszewska wróci do Rafała (Lech Mackiewicz), a on przyjmie ją z otwartymi ramionami.

"Na Wspólnej" odcinek 2495 w czwartek 15.06.2017, o godz. 20.15 w TVN

W "Na Wspólnej" Agnieszka zostawiła Rafała dla młodego kochanka. To był nieoczekiwany zwrot akcji, bo muzyk nie zdawał sobie sprawy, że ich związek wisi na włosku. Olszewska miała go dość i gdy tylko nadarzyła się taka okazja, zdecydowała się na skok w bok.

Darek przez chwilę był partnerem idealnym. Odmłodził Agnieszkę, dał jej radość życia i cudowne chwile w sypialni. To jednak szybko minęło. Prawniczka znów popadła w problem alkoholowy, a Żbik zaczął ją zdradzać i podstępem wykradać jej interes.

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2483: Olaf walczy o życie. Marta pochowa kolejnego partnera? - ZDJĘCIA

W 2495 odcinku "Na Wspólnej" Agnieszka po miesiącach życia w niewiedzy  w końcu dowie się o romansie Darka i Anety (Dorota Krempa). Na szczęście nie sięgnie po alkohol. Pocieszenia będzie szukać u przyjaciółki. Weronika (Renata Dancewicz) będzie niestety zajęta Robertem (Dariusz Wnuk). Prawniczka uda się więc do Rafała. Dawny partner zaprosi ją do siebie i nawet nie będzie pytać o powód jej wizyty. Czy to znaczy, że muzyk da Agnieszce koleją szansę i wybaczy jej bolesną zdradę z młodzieniaszkiem?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: