SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2493: Rozwód Ziębów po 45 latach małżeństwa

Na Wspólnej, odcinek 2493: Rozwód Ziębów po 45 latach małżeństwa

16.05.2017, godz. 19:00
Na Wspólnej odcinek 2483, Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz)
Na Wspólnej odcinek 2483, Maria (Bożena Dykiel), Włodek (Mieczysław Hryniewicz) foto:

To nieuniknione. Choć w "Na Wspólnej" Marysia (Bożena Dykiel) i Włodek (Mieczysław Hryniewicz) będą próbowali dojść do porozumienia, to ich rozwód i tak dojdzie do skutku! Miarka przebierze się w 2493 odcinku "Na Wspólnej". Ziębowie zamiast świętować 45. rocznicę małżeństwa, znów się pokłócą. Na dodatek żona Włodka dostanie wielki bukiet kwiatów od swojego wielbiciela Tadeusza (Jerzy Schejbal)!

"Na Wspólnej" odcinek 2493 we wtorek 13.06.2017, o godz. 20.15 w TVN

Zastanawiacie się, co będzie dalej z Marysią i Włodkiem? Niestety nie mamy dla Was dobrych informacji. Wiele wskazuje na to, że rozwód Ziębów jest nieunikniony! W 2483 odcinku "Na Wspólnej" małżonkowie stawią się na mediacji, która zakończy się niepowodzeniem. Potem będzie jeszcze gorzej.

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2483: Olaf walczy o życie. Marta pochowa kolejnego partnera? - ZDJĘCIA

W 2493 odcinku "Na Wspólnej" Maria i Włodek będą obchodzić 45. rocznicę ślubu, choć z obchodzeniem nie będzie miało to wiele wspólnego. Ziębowie dostaną od znajomych masę prezentów i gratulacji, ale poirytowana Marysia stwierdzi, że skoro Włodek złożył pozew rozwodowy, to właśnie on powinien poinformować wszystkich o tym, że ich idealny związek właśnie się posypał.

Mężczyzna odmówi i znów dojdzie do kłótni. Zdenerwowana Marysia wyjdzie z baru, a Włodek dogoni ją z bukietem kwiatów. Niestety podarunek nie będzie od niego, a od Tadeusza, który jakiś czas temu uwodził Marię! W tym momencie przeleje się czara goryczy. Włodek porozmawia z Weroniką (Renata Dancewicz), żeby reprezentowała go przed sądem. Roztocka się zgodzi...

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: