SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2490: Ilona wyjdzie ze szpitala, ale to nie koniec jej kłopotów

Na Wspólnej, odcinek 2490: Ilona wyjdzie ze szpitala, ale to nie koniec jej kłopotów

17.05.2017, godz. 20:00
Na Wspólnej odcinek 2422, Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz)
Na Wspólnej odcinek 2422, Ilona (Anna Samusionek), Maks (Adam Fidusiewicz) foto:

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Ilona (Anna Samusionek) wyjdzie ze szpitala i oficjalnie wygra walkę z białaczką. Na tym jednak jej kłopoty się nie skończą. W 2490 odcinku "Na Wspólnej" Zdybcika zaprosi swojego ojca (Robert Mazurkiewicz). Mężczyzna latami był nieobecny w jej życiu, ale choroba sprawiła, że Ilona postanowiła dać mu koleją szansę. Niestety to błąd! Okaże się, że Zdybicki chce oszukać córkę i ubić za jej plecami poważny interes.

"Na Wspólnej" odcinek 2490 w środę 7.06.2017, o godz. 20.15 w TVN

W 2490 odcinku "Na Wspólnej" lekarz poinformuje Ilonę, że może już wracać do domu i pogratuluje jej odwagi jaką się wykazała decydując się na chemioterapię i przeszczep szpiku. Zabieg się powiódł i teraz Ilona potrzebuje jedynie czasu, żeby odzyskać pełnię sił.

Ilona od razu dzwoni do Maksa, który oczywiście odbierze ją ze szpitala i zawiezie do domu. Wiktorek (Kajetan Borowski) będzie zachwycony powrotem mamy.

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2490: Czy Olaf przeżyje wypadek?

Od razu po powrocie do domu Ilona i Maks zorganizują rodzinny obiad. Zdybicka oficjalnie podziękuje mężowi za wsparcie i przedstawi teściowej (Anna Korcz) swojego ojca. Zdybicki podziękuje za drugą szansę, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że zawiódł córkę. Wyzna, że od dawna nie czuł się tak dobrze, jak teraz - w rodzinnym gronie.

On jednak coś knuje! W 2490 odcinku "Na Wspólnej" Zdybicki odbierze telefon od tajemniczego rozmówcy i upomni go, że mieli się nie kontaktować. Gdy Ilona uda się na drzemkę, jej ojciec zacznie przeglądać jej teczki z dokumentacją firmy i oddzwoni do mężczyzny, z którym rozmawiał wcześniej. Przekaże mu dobre wieści twierdząc, że znalazł dobry interes i już wkrótce wszystko się powiedzie. Więcej jeszcze nie wiemy, ale jedno jest pewne - Ilona znów zawiedzie się na ojcu.

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: