SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2490: Olaf przeżyje wypadek?

Na Wspólnej, odcinek 2490: Olaf przeżyje wypadek?

25.05.2017, godz. 18:57
Na Wspólnej odcinek 2490, Olaf (Maciej Brzoska), Marta (Joanna Jabłczyńska)
Na Wspólnej odcinek 2490, Olaf (Maciej Brzoska), Marta (Joanna Jabłczyńska) foto:

Olaf (Maciej Brzoska) przeżyje w "Na Wspólnej"? W nowych odcinkach serialu TVN ukochany Marty (Joanna Jabłczyńska) trafi do szpitala po bójce z narkomanem. Będzie o włos od śmierci, ale cudem z tego wyjdzie. Na tym jednak nie skończą się jego kłopoty. Kubicki zostanie oskarżony o pobicie ze skutkiem śmiertelnym, bo jego przeciwnik nie będzie miał tyle szczęścia, co on. Co się stanie w 2490 odcinku "Na Wspólnej"?

"Na Wspólnej" odcinek 2490 w środę 7.06.2017, o godz. 20.15 w TVN

W nowych odcinkach "Na Wspólnej" Marta i Olaf będą świętować rocznicę swojego związku. Z tej okazji spędzą cały wieczór razem, pójdą na koncert i będzie romantycznie. Niestety ich zabawę przerwie natarczywy narkoman, z którym Kubicki wda się w bójkę w podmiejskiej kolejce! W efekcie obaj panowie wypadną z pociągu i mocno poturbowani trafią do szpitala. Marta będzie modlić się o życie ukochanego. Na szczęście Olaf wyzdrowieje!

Zobacz też: Na Wspólnej, odcinek 2483: Olaf walczy o życie. Marta pochowa kolejnego partnera? - ZDJĘCIA

Na tym nie koniec jego kłopotów. Olaf otarł się o śmierć, ale w 2490 odcinku "Na Wspólnej" z ofiary zostanie mordercą! Okaże się, że awanturnik, który ich zaczepiał nie miał tyle szczęścia i zmarł zaraz po wypadku. Media zaczną rozpisywać się o tym, że Kubicki to brutal lubiący sporty walki i zrobią z niego prostaka. Mężczyzna zostanie oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci. Czy Marta pomoże mu się z tego wyplątać i prawda z feralnego wieczoru ujrzy światło dzienne?

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!


Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: