SUPERSERIALE Newsy Streszczenia Oglądaj online Kulisy seriali Galerie Piosenki Video
SuperSeriale newsy Na Wspólnej, odcinek 2488: Ostrowski na odwyku wróci do Ewy

Na Wspólnej, odcinek 2488: Ostrowski na odwyku wróci do Ewy

15.05.2017, godz. 18:00
Na Wspólnej odcinek 2488, Ostrowski (Marek Kalita)
Na Wspólnej odcinek 2488, Ostrowski (Marek Kalita) foto:

W "Na Wspólnej" Arek (Marek Kalita) mógł stracić wszystko, ale opamiętał się w ostatniej chwili. W 2488 odcinku "Na Wspólnej" mężczyzna zapisze się na odwyk i dzięki temu odzyska zaufanie Ewy (Ewa Gawryluk). Nieoczekiwanie w jego życiu pojawi się była żona, Iwona (Maja Berełkowska) z córką Oliwią (Anna Żytka). Na szczęście Nowakowa nie będzie miała nic przeciwko temu.

"Na Wspólnej" odcinek 2488 w poniedziałek, 5.06.2017, o godz. 20.15 w TVN

Ostrowski miał poważny problem z substancjami, których przyjmował zdecydowanie za wiele. Mowa o lekach psychotropowych, które uniemożliwiały mu normalne funkcjonowanie. Ewa nie mogła być na to obojętna i zostawiła kochanka, choć ich związek zapowiadał się obiecująco...

Zobacz: Na Wspólnej, odcinek 2483: Co dalej z Marysią i Włodkiem? Rozwód Ziębów w TVN

Na szczęście lekarz poszedł po rozum do głowy i zapisał się na terapię. W 2488 odcinku "Na Wspólnej" Ostrowski odwiedzi Ewę i powie jej, że zaczął się leczyć z uzależnienia. Nowakowej będzie ciężko mu zaufać, ale kocha go więc zgodzi się dać mu kolejną szansę. Mężczyzna wprowadzi się do ukochanej Ewy. W tym samym czasie w jego życiu pojawią się kolejne komplikacje - tym razem była żona z córką.

Ilona przyjedzie z Oliwką do szpitala, w którym pracuje Ostrowski. Mężczyzna zrobi wszystko, by uzdrowić dziewczynkę, a na dodatek zaproponuje byłej żonie, żeby zamieszkała w jego mieszkaniu - on sam mieszka przecież u Ewy, a lokal stoi wolny. Wszystko to oczywiście odbędzie się za przyzwoleniem Nowakowej, która nie będzie miała absolutnie nic przeciwko. Zacznie jedynie wypytywać partnera o jego przeszłość. Okaże się, że Ostrowski ożenił się z Iloną pod wpływem impulsu i kilka miesięcy później zdecydowali się na rozwód. Doda, że Oliwka nie jest jego córką. Ufff!

Chcesz wiedzieć więcej o  serialach? Odwiedź nas na Facebooku!

Więcej
REDAKCJA SE.PL POLECA
Znajdź nas: